Amazon TR'den ürün alınca ücret alınmadı

SobaBorusuV2

Centipat
Merhaba, H410M anakart alacaktım bir baktım ki B460M-A PRO anakartı ile aynı fiyatta Amazon TR'den hemen aldım fakat sipariş oluşturuldu ve ücreti kesilmedi?
Ne yapmam gerekli ve Amazon TR'den aldığımız üründe gümrük vergisi işleniyor mu? Stokta 1 adet anakart kalmış.

Ürün Tıkla
?

Son düzenleme:
stt.png
ssst.png

Attığınız linkte şuan ürünün fiyatı çok pahalı.
araştırırken akakçe'de fiyatın 588 olduğunu gördüm 2 stok vardı ve 1ini aldım sonrasında stok 5'e çekilip fiyatı arttırıldı, 15-20dk sonra fiyatı da kartımdan çekildi ama ben açtığımda hem fiyat aynıydı hemde benden o fiyat kesilmemişti.

Şuanda hepsiburada fiyatı 589 o güncellenmemiş.

Hayır vergi ödemezseniz çünkü Amazon'un Türkiye sayfası ürün türküyeden satıcıdan gelecektir.

Satıcı onlineticaretdunyası gözüküyor. Adresi: Adnan Menderes Bulvarı Melih Apt. 117/7 KütahyaLala Hüseyin Paşa Mh. 43040 TR. Yani gümrük vergisi gelse komik olmaz mı sence de? Yurtdışından teslimler ayrı olarak gümrük ücretini alıyor zaten.

Eki Görüntüle 821093Eki Görüntüle 821092

Araştırırken Akakçe'de fiyatın 588 olduğunu gördüm 2 stok vardı ve 1'ini aldım sonrasında stok 5'e çekilip fiyatı arttırıldı, 15-20dk sonra fiyatı da kartımdan çekildi ama ben açtığımda hem fiyat aynıydı hem de benden o fiyat kesilmemişti.

Şu anda Hepsiburada fiyatı 589 o güncellenmemiş.

Fazla fiyat kesmedilerse sorun yok, gümrük vergisi de gelmeyecek.

Satıcı onlineticaretdunyası gözüküyor. Adresi: Adnan Menderes Bulvarı Melih Apt. 117/7 KütahyaLala Hüseyin Paşa Mh. 43040 TR. Yani gümrük vergisi gelse komik olmaz mı sence de? Yurtdışından teslimler ayrı olarak gümrük ücretini alıyor zaten.
Merhaba,
ff.png

bakarsanız satıcı amazontr olarak gözüküyor ve ben alırken satıcı öyle gözüküyordu şuanda linkten baktığımda farkı satıcı gözüküyor :D

Evet konuyu açtıktan sonra benzer konuları araştırarak gördüm, peki bu anakart 2. el olabilir mi? amazon.com.tr satıcısı.

Zannetmiyorum Amazon'da 2.el satıldığını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı