Amazon Türkiye'den alınan ürünün garantisi olur mu?

Muazzeb

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller diliyorum. Efendim şimdi ekran kartı alacağım, istediğim kart RX 5700 XT. Amazon Türkiye'nin sitesine girdim baktım. Linkini vereceğim ürün Türkiye fiyatlarının bayağı altında kalmış fakat satıcısı yurt dışı hatta torino menşeili bir satıcı. Şimdi ben buradan bu ürünü satın alırsam sıfır gelecek onu biliyorum. Garantisi olacak mı olmayacak mı? Global kısa süreli garanti mi olacak?
Ürün ve link: ASUS RADEON ROG-STRIX-RX5700XT-O8G-GAMING 8GB GDDR6 256bit 2035Mhz OC 1xHDMI 3xDP AURA RGB EKRAN KARTI: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, ben de gördüm bu satıcıyı. Büyük ihtimal Türkiye’de garantisi aktif olmayacaktır. Önermiyorum. Black Friday ile bu fiyata alabilirsiniz. Bizim kendi satıcılarımızdan.

Yurt dışı ürünü olduğuna dair bir bilgi verilmemiş, Türkiye'de garantisi olmalı diye düşünüyorum.
Bende öyle bir ibare göremedim fakat, satıcı dediğim gibi yurtdışı menşeili olduğu için eminde olamadım garanti hususunda.
Evet, ben de gördüm bu satıcıyı. Büyük ihtimal Türkiye’de garantisi aktif olmayacaktır. Önermiyorum. Black Friday ile bu fiyata alabilirsiniz. Bizim kendi satıcılarımızdan.
Şahsen bizim satıcıların 5500 liralık ürünü 4300 liraya indireceğini düşünmüyorum, malum biliyorsunuz dolar her geçen gün arttığı için pahalanma ihtimali daha yüksek. Fakat satıcı ile ilgili yorumlara göz gezdirdim birçok kişi memnun kaldığını söylemiş, Amazon müşteri hizmetlerine ulaştım fakat bu soru hakkında bilgilerinin olmadığını bizzatihi satıcı ile iletişime geçmem gerektiğini söylediler. Bende satıcıya soru sor butonuna tıklayarak soru sordum ama cevap ne zaman gelir meçhul doğrusu...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı