Amazon Türkiye'den alışveriş yapılır mı?

Siberman

Kilopat
Daha fazla  
Tablet almayı düşünüyorum Amazon'dan. Herhangi bir sıkıntı olur mu alışveriş konusunda? Amazon'dan ürün alan var mı?

Amazon'un bizzat sattığı bütün ürünlere güvenebilirsiniz. Uzun zamandır kullanıyorum sorun olmadı.

Amazon'un bizzat sattığı bütün ürünlere güvenebilirsiniz. Uzun zamandır kullanıyorum sorun olmadı.
Kesinlikle bu. Hızlı teslimat seçmediğim halde tüm siparişlerim istisnasız ertesi gün teslim edildi. Bir de gelmeden önce telefondan bilgilendiriyorlar "dağıtıma çıktı" diye. Sonra telesekreter arıyor "Evdeyseniz 1'e basın" diyor hahah müthiş bişey.

Amazon tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'ye de geldi geleli benim gözümde HepsiBurada'yı da geçmiş ve 1.liğe oturmuştur. Müşteri memnuniyeti, hızı, iade süreci on numaradır.

Ürün gamı dardır. Alacağınız ürün varsa Amazonda şanslısın demektir.

Ve tabii ki satıcı Amazon olan ürünler için konuşuyorum. Satıcı farklıysa süreçleri bilemem.

Cumartesi sipariş verdiğim kargom pazartesi günü elime ulaştı. Amazon'dan başkasını düşünmem bundan sonra.

Cumartesi sipariş verdiğim kargom pazartesi günü elime ulaştı. Amazon'dan başkasını düşünmem bundan sonra.

Hız konusunda üstüne yok ya. Satıcı Amazon ise ben genelde 7.90 TL fazla verip hızlı teslimat yapıyorum. Direkt ertesi gün sabah kapında. Muazzam. (Tabii İstanbul dışını bilmiyorum)

Geri
Yukarı