Amazon ürünleri kargolamadan önce depoda test ediyor mu?

sashafps

Hectopat
Daha fazla  
Selam, bugün Amazon TR üzerinden Viper V2 Pro sipariş ettim, 2486TL.

Herhangi bir sorunda iade sıkıntısı yaşamamak için önceden müşteri temsilcilerine danıştım, "ürün sizlere gönderilmeden depoda açılıp test ediliyor" dediler.

Ne kadar doğru bir hareket bu bilmiyorum, bence bir sorun bu hareket, sizlere danışıp akıl almak istedim.

Herhangi bir sorunda iade sıkıntısı yaşamamak için önceden müşteri temsilcilerine danıştım, "ürün sizlere gönderilmeden depoda açılıp test ediliyor" dediler.

Ne kadar doğru bir hareket bu bilmiyorum, bence bir sorun bu hareket, sizlere danışıp akıl almak istedim.
Hayır , böyle bir şey bulunmamakta.

Bu kadar siparişe nasıl yetişiyorlar acaba? Hepsini test etseler sırf bunun için dolu çalışan lazım. Bence bu şekilde soranlarınkini açıyorlardır.

Böyle bir şey olduğunu sanmıyorum, temsilci bilgisizce bir cevap vererek geçiştirmiş gibi duruyor. Ürünler sıfır paketli şekilde fabrikadan çıkışlı hali nasılsa öyle gönderiliyor, ilk etiketini sen açıyorsun. Etiketi yırtıp daha sonra her ürüne ait özellikle tekrar etiketleyemeyeceklerine göre böyle bir şeyin olma ihtimali sıfır.

Ürün bozuk çıkarsa iade edip yenisini alırsın kardeşim o ürüne para veren benim ve kimsenin test etmesini istemem hele mouse kulaklık tarzı ekipmanlar ise tiksinirim o ürünü sıfır aldıysam kutusu kapalı gelmek zorunda

Yorumlarınız için teşekkürler, hepinize katılıyorum aslında fikirlerimiz aynı, ama böyle bir şey duyunca da garip geldi açıkcası.

Amazon müşteri memnuniyetine önem veren bir firma bizim Türk markaları gibi iadede sorun yaşamazsınız bende HyperX PulseFire haste almıştım sorunsuz bir şekilde geldi sıkıntı olacağını sanmıyorum olursa da iade edersiniz

Geri
Yukarı