Amazon "ürünün askıya alındı" hatası

ertugbaba123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Amazon'dan " nfhk düşük profil PCI-e 3.0 X1 şerit M.2 NGFF m-key SSD NVMe AHCI PCI Express adaptör kartı NFHK Düşük Profil PCI-E 3.0 x1 Şerit M.2 NGFF M-Key SSD Nvme AHCI PCI Express Adaptör Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar " bu ürünü satın aldım 2 gün sonra bana.

" ******* takip numarali Amazon siparisinizin Türkiye'ye sevki ürünlerin icerigi nedeni ile askiya alinmistir. Adimlari tamamlayin " diye bir mesaj geldi bir gönderdiği linkte de içeriğini anlamadım içerisinde vekaletname var ve bir sürü kişinin T.C.'si yazıyor daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir mi? Ürün elime ulaşacak mı yoksa bir şey yapmam lazım mı?

Gumruk prosedurlerini gerceklestirebilmek icin sizden yetkilendirme istiyorlardir muhtemelen. Daha once bircok sefer UPS'e benzer form yolladim. Siz yine de icerigine bakin ama gayet normal bir durum.

@ertugbaba123 kimliğini girdin mi ürünü alırken? Girmediysen böyle olmuş olabilir.

Amazona kayıtlı olması lazım ama satın alırken girmedim.

Gumruk prosedurlerini gerceklestirebilmek icin sizden yetkilendirme istiyorlardir muhtemelen. Daha once bircok sefer UPS'e benzer form yolladim. Siz yine de icerigine bakin ama gayet normal bir durum.

Ne yapmam gerekiyor formdan hiçbir şey anlamadım nasıl doldurucağım konusunda.

Hic bir sey anlamadiysaniz problem var demektir. Turkce degil mi? kutucuk, bosluk, imza atilacak bir yer,vs. vardir kesin.

Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221005-174723_Drive.jpg
    Screenshot_20221005-174723_Drive.jpg
    163,8 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20221005-174755_Brave.jpg
    Screenshot_20221005-174755_Brave.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı