Amazon üzerinden nasıl laptop alınır?

göktuğ dere

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,
2 ay içinde elimde ki ASUS zenbook 14ü satıp, 3060'lı bir laptop almak istiyorum. Üniversite okuduğum için masaüstü alamam. PC topla diyenler çıkmasın bu sebepten. TR'de ki fiyatlara bakınca iç çektim, bu da beni Amazon'a bakmaya itti ve şunu gördüm daha ucuz. Özelikle MSI GF65 Thin modeli bayağı hoşuma gitti. Ancak yurt dışından bu alışveriş nasıl yapılır hiç bilmiyorum. Bilen birileri anlatırsa çok sevinirim. Vergi işi nasıl olacak. Baktığım yer Amazon Amerika. Doğru yer mi onu bile bilmiyorum.

Monster baktım ancak Monster'a çok güvenemiyorum sonuçta kendine ait değil ürünleri. Hazır tasarım ve hazır soğutmaya Monster logosu basılıp Çin'den gelen ürün bunlar.

Vergi direk ödeyeceğiniz fiyata ekleniyor zaten. TR gönderimi olup olmadığına bakın ekleyin sepete sonrası klasik alışveriş zaten. Kartınız da bir kontrol edin yurtdışı alışverişi limiti vs diye. Kolay yani :).

Amazon Türkiye'den (hatta makul fiyata bulursanız başka yerden) sipariş verin. Eskiden olsa yurt dışı tavsiye ederdim ancak şuan gerek vergiler gerek kur nedeniyle daha pahalıya gelecektir.

Hocam fiyatına göre kaçmaz diyorum, şuanda amazon yurtdışı ile uğraşmayın.

hocam 1660ti lı bu modeller. Ben 3060lı model bakıyorum.
Amazon Türkiye'den (hatta makul fiyata bulursanız başka yerden) sipariş verin. Eskiden olsa yurt dışı tavsiye ederdim ancak şuan gerek vergiler gerek kur nedeniyle daha pahalıya gelecektir.
Hocam vergi olsa bile ucuza geliyor. Monster fiyatına msi almış oluyoruz.

Hocam bu soruların cevaplarını DH de çok daha rahat hatta belki daha ucuza bulabilirsiniz. En son hatırlamıyorsam kampanya gibi birşey vardı. MSI da yurtdışındaki ürünü kaydediyordun 12 ay garanti + 3 ay garanti de hediye ediliyordu. Öyle birşeydi yani.

Amazon ile uğraşılınacak bir durum yok.

Hocam bu soruların cevaplarını DH de çok daha rahat hatta belki daha ucuza bulabilirsiniz. En son hatırlamıyorsam kampanya gibi birşey vardı. MSI da yurtdışındaki ürünü kaydediyordun 12 ay garanti + 3 ay garanti de hediye ediliyordu. Öyle birşeydi yani.

Amazon ile uğraşılınacak bir durum yok.
Dh dediğin donanım haber mi?

Geri
Yukarı