Amazon.us Quest 2 VR gözlük fiyatı

getthisdone7

Centipat
(Amazon.com(us))

746dba3fa6dc04bc8f19c7e387e31cb4.png

673.86 X 8.1(yüksekten alalım doları)= 5458 --> aksesuar ve Quest 2 birlikte.

1603353439441.png

Sadece Quest 2 VR gözlük 5.400 TL.
Bu nedir? Zaten Amazon.com'un da garantisi var. Aynı fiyata gelecek ve aksesuarlarla birlikte. Neden TR'den alayım? Açıklar mısınız? Teşekkürler. Black Friday'e kadar araştırma yapıyorum da her türlü fikre ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• 746dba3fa6dc04bc8f19c7e387e31cb4.png
    746dba3fa6dc04bc8f19c7e387e31cb4.png
    35,9 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Ödeme ekranına gelince amazon.com vergileri hesaplıyor. İnternetten çeşitli sitelerde hesapladığınız zaman 100-150 dolar arasında bir vergi daha çıkıyor.
Emin misiniz? Zaten ödeme ekranındayım. Ben yanlışıkla para olmayan kartımla sipariş geçtim hatta hemen iptal ettim :) Deneyim bakayım derken gidiyoduk :) Daha miktar çıkmamıştı ek.

Dediğim gibi, mağaza üzerindeki fiyattan alamazsınız. Ödeme ekranının son aşamasına geldiğinizde vergilerle birlikte hesaplanır. Bunu siparişi verdiğiniz zaman order sekmesinden görebilirsiniz. Mağaza fiyatı ve Total Price birbirinden farklı olacaktır.

Grand Total yazıyodu. Fark yoktu. Aynı hocam. Zaten ödeme ekranını geçtim kartı girdim siparişin alındı diyo ve miktar aynı. Siz neyi kastediyorsunuz gidin deneyin. Ben aptalım galiba.
Dediğim gibi, mağaza üzerindeki fiyattan alamazsınız. Ödeme ekranının son aşamasına geldiğinizde vergilerle birlikte hesaplanır. Bunu siparişi verdiğiniz zaman order sekmesinden görebilirsiniz. Mağaza fiyatı ve Total Price birbirinden farklı olacaktır.

Grand Total yazıyordu. Fark yoktu. Aynı hocam. Zaten ödeme ekranını geçtim kartı girdim siparişin alındı diyor ve miktar aynı. Siz neyi kastediyorsunuz gidin deneyin. Ben aptalım galiba.

Amazon müşteri temsilcisine yazıp sorarsanız size daha fazla bilgi verirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın attığı SS'te 55 dolar kargo ücreti yazıyor.
Ben siparişi geçtim bitti gitti. Anlamıyor arkadaş. Hatta "Cancel Order" yaptım. Total ordaki gibiydi değişme yoktu. Kartta para yok hem araştırma hem deneme amaçlı yanlışıkla da olsa sipariş edip hemen iptal ettim aynı fiyat o ne yazıyosa. Herhalde daha fazla araklıcaklar demeye çalışıyo? Ya da bilmiyorum xd
+ Herhalde demeye çalıştığı "Estimated Tax" %0 yeri" diyo. Orası gelirken mi belli oluyo o mu olay? @dakoyev
Amazon müşteri temsilcisine yazıp sorarsanız size daha fazla bilgi verirler.

Geri
Yukarı