Amazon ve AGT Kargo'nun berbat iş birliği

eyre

Hectopat
Makaleler
2
Dün saat 21.00 civarlarında Amazon'dan bilgisayarımı temizleyebilmek için boya fırçası almıştım. Ardından Papara teslimatında olduğu gibi korktuğum şey başıma geldi ve Prime üyeliğim olmasına rağmen kargom AGT'ye verilmişti. Normalde Prime üyeliğim olduğu için bugün gelmesi lazımdı ama muhteşem bir hizmetleri olduğu için gelmeyecek belki de. Amazon, AGT ile çalışmayı bırakmalı.

1640118484604.png

Dün saat 21.00 civarlarında Amazon'dan bilgisayarımı temizleyebilmek için boya fırçası almıştım. Ardından Papara teslimatında olduğu gibi korktuğum şey başıma geldi ve Prime üyeliğim olmasına rağmen kargom Agt'ye verilmişti. Normalde Prime üyeliğim olduğu için bugün gelmesi lazımdı ama muhteşem bir hizmetleri olduğu için gelmeyecek belki de. Amazon, agt ile çalışmayı bırakmalı.

Eki Görüntüle 1248312

Sen şükret Muğla'da AGT Kargo'larını hepsi jet e taşıtıyor çok saçma bir durum kapıma gelen abiden öğrendim.
Hepsi jet ne alaka abi dedim agt dekiler taşımıyor bize kitliyor el mahkum dedi :(

Hocam kar var, yağmur var biraz anlayış. Biz 1 gün daha beklesek ölmeyiz ama adamlar 5 dakika erken getirmek için canından oluyor. Duyar kastığım falan yok biraz empati hepimize iyi gelir diye düşünüyorum.

Hocam kar var, yağmur var biraz anlayış. Biz 1 gün daha beklesek ölmeyiz ama adamlar 5 dakika erken getirmek için canından oluyor. Duyar kastığım falan yok biraz empati hepimize iyi gelir diye düşünüyorum.
Kar yağmur olmadığı zamanlarda da böyle. Benim işyerine mesai saatinden sonra getiriyorlar genelde hep. Çok problem değil ancak yine bir şey lazım olduğunda canı sıkılıyor insanın gecikince. Prime'lı olup da bunu çekmesi de ayrı cabası.

Kar yağmur olmadığı zamanlarda da böyle. Benim işyerine mesai saatinden sonra getiriyorlar genelde hep. Çok problem değil ancak yine bir şey lazım olduğunda canı sıkılıyor insanın gecikince. Prime'lı olup da bunu çekmesi de ayrı cabası.
Ya öyle tabi ki anlıyorum benim de kahve siparişleri gelmedi bugün ne yapayım triplere mi gireyim 😁

Geri
Yukarı