Amazon'da %50'ye varan indirimlerle adidas erkek giyim ürünleri

Çoğunu inceledim, şu geri dönüştürülmüş lafıyla naylon itelemek de moda oldu. Bir tane %100 pamuk ürün göremedim indirim ayağına marka basılmış çöpü satıyorlar. Pamuk zannederek Adidas pantolon aldım 2 senede berbat bir hale geldi, en iyi yumuşatıcıyı koysam da taş gibi oluyor artık. Puma'dan %100 pamuk aldım 1 sene geçti hala ilk günkü gibi ve inanılmaz rahat.

Eşofman alacaklar buna özellikle dikkat etsin. Şort gibi spor yaparken giyilecek ürünlerde materyal sorun değil ama evde sokakta günlük giyilecek eşofmanlarda bu karışık materyalli ürünler uzun vadede iyi olmuyor.

@fatihterim bildiğin polyesterin politik doğruculuk ismi bu.
Orasında haklısınız tabii ki de eşofman gibi hızlı yıpranmasından çok sıcak tutması anlamında şüphem var. Pamuk gibi tutmaz galiba, fiyatı uygun diye sipariş vereceğim ; en kötü iade ederim. İnstagram'da bile yerel satıcılar fason ürünler için bu fiyatları istediği için ucuz geldi vallahi.

Orasında haklısınız tabii ki de eşofman gibi hızlı yıpranmasından çok sıcak tutması anlamında şüphem var. Pamuk gibi tutmaz galiba, fiyatı uygun diye sipariş vereceğim ; en kötü iade ederim. İnstagram'da bile yerel satıcılar fason ürünler için bu fiyatları istediği için ucuz geldi vallahi.

Tabii kendin denemen en iyisi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı