Amazon'da bulunabilecek manga önerisi

devilbaby

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba daha önce hiç manga ya da anime izlemedim sayılır 4 5 yıl önce Naruto okumuştum ilk 2 kitabını bugün death Note'u izledim ve çok beğendim amazondada 462 TL bakiye var dedim neden manga almıyorum önerilerinizi bekliyorum tek bir isteğim var Manga'da ana karakter Naruto gibi yumuşak adil dürüst değil de light gibi olsun acımasız olabilir duygusuz olabilir önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba daha önce hiç manga ya da anime izlemedim sayılır 4 5 yıl önce Naruto okumuştum ilk 2 kitabını bugün death Note'u izledim ve çok beğendim amazondada 462 TL bakiye var dedim neden manga almıyorum önerilerinizi bekliyorum tek bir isteğim var Manga'da ana karakter Naruto gibi yumuşak adil dürüst değil de light gibi olsun acımasız olabilir duygusuz olabilir önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Çok fazla Türkçe manga çıkmaz bu arada, manga okuyanların çoğunluğu internette fansublardan dijital olarak okurlar Türkiye'de, o yüzden elimizde çok da fazla seçenek yok, var olanlarında fiyatları bir hayli tuzlu oluyor genellikle, benim size şahsi tavsiyem belki adını duymuşsunuzdur Attack on Titan (Titana Saldırı diye geçiyor Türkçe kısmında), distopik bir dünyada geçen güzel bir seridir, animesi de çok güzel ama burada konumuz manga olduğu için mangasını okumanızı tavsiye ediyorum, tam olarak bilmiyorum kaç cilti Türkçeye çevrildi ama var olanları satın alıp okuyabilirsiniz, eğer Türkçesi yarıda kesiliyorsa dijital olarak okumaya devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı