Amazon'da Hawk FAB Koltuklar 2399TL

Kullanıyorum, gıcırtısından vs. memnun değilim. Pek kaliteli değil.
Yepyeni yatak, sandalye vs. aldık odama hepsi gıcırdıyor arkadaş, anlamadım ki. İyi diye aldık ikisini de.

Hayalimde ki koltuk. Gidip 5000 TL verip sistem yükselttim bir de yanında 1100 TL'ye Rampage'nin şok marketlerde sattığı koltuğu aldım hiç memnun değilim. Keşke sistem yükseltmeyip düzgün koltuk alsaymışım diyorum. Çok pişmanım. Para da yok :(

Kullanıyorum, gıcırtısından vs. memnun değilim. Pek kaliteli değil.
Yepyeni yatak, sandalye vs. aldık odama hepsi gıcırdıyor arkadaş, anlamadım ki. İyi diye aldık ikisini de.
Artık mobilyaları o kadar dandik yapıyorlar ki. Eski mobilyalar böyle değildi falan diyince hemen "o zamanki işçilik şimdi kalmadı" diyorlar. E o zaman daha uygun fiyata satın? Yok. Seri üretim, hızlı tüketim.

Artık mobilyaları o kadar dandik yapıyorlar ki. Eski mobilyalar böyle değildi falan diyince hemen "o zamanki işçilik şimdi kalmadı" diyorlar. E o zaman daha uygun fiyata satın? Yok. Seri üretim, hızlı tüketim.
Doğrudur valla. Aslında bir gidip sormak lazım, bu yatak niye gıcırdıyor diye. İnanılmaz bir gıcırtı çünkü. İdaş markaydı sanırım, eski iyi marka diye aldık. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene yatak ve bazayı 3000 TL'ye aldık, az da değil. Dolar 7-8 civarıydı o zaman.
Bu Hawk o kadar gıcırtılı değil ama gıcırdıyor. İkea Jarvfjallet (?) öneriyorlardı, stok yok diye alamamıştım o zaman. Taşınacağımız için beklemek istememiştim. Onlara da bakılabilir. Ortopedik olarak daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı