Giyim Amazon'da Jack Jones Tişörtlerde İndirim

Nereden geldi bilmiyorum ama 30 TL de kupon verdi. Beğendiğim tek tişörtü 88 TL'ye almış oldum.
IMG_20220702_222302.jpg

Böyle bir şey gelmiş olabilir.

IMG_20220702_222509.jpg

Göbekliler üzgün 😕

En son metrobüs üst geçidinde 10 TL'ye kazak gömlek satılıyordu meraktan 2 adet kazak aldım. Vefat eden birinin falan kıyafeti galiba. En az 20 kere giyilmiş o kadar tiftikli. Bir de diğer kazak crop çıktı, kesmişler ortadan bildiğiniz.
Hocam ben Çorum'da olduğumdan 20'ye 0 ve baskısızı alabiliyorun. 25-30'a baskıları da var. Sadece markalı ürünlerin Türkiye kalitesi diğer ülkelere göre düşük oluyor.

Çarşıda 20 liraya var mı yav?
Zaman yolcusu kendisi. 2016 yılından selam gönderiyor. Bence çabasını takdir edelim ve biz de selam gönderelim.
Denk gelirsem resim atayım.

Otomatik düzeltmeden dolayı mülteci gibi konuşmuşum.

Son düzenleme:
Hocam ben Çorum'da olduğumdan 20'ye 0 ve baskısızı alabiliyorsun. 25-30'a baskıları da var. Sadece markalı ürünlerin Türkiye kalitesi diğer ülkelere göre düşük oluyor.

Den gelirsem resim atayım.

Hocam samimiyim, eğer sokak satıcısı değil de satan bir dükkan vs. varsa ben kargoyla almak isterim. Sokak satıcısıysa da almak isterim ama onu kargoyla alamam diye dükkan dedim.

Hocam samimiyim, eğer sokak satıcısı değil de satan bir dükkan vs. varsa ben kargoyla almak isterim. Sokak satıcısıysa da almak isterim ama onu kargoyla alamam diye dükkan dedim.
Dükkan hocam ama kargolayacaklarini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı