Amazon'da neden monitör sayısı az?

Soulan1s

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
RYZEN 5 3600
ASRock B450M HDV R4.0
Neo Forza(2x8) 16 GB 3200 MHz CL16 RAM
Sandisk SSD PLUS
Meslek
Uçak Bakım Teknikeri
Amazon'dan almak istiyorum ama maalesef istediğim hiçbir model yok. Olsa bile başka satıcılar tarafından satılıyorlar ve daha pahalılar. :(

1638190252883.png

Bende bunu almıştım ama alır almaz ürün yok oldu. Hala stoklara gelmedi. Çok fazla kişi takip ediyor ve indirime girer girmez çöküyorlar. Ben bu ve bunun gibi 4-5 monitörü listeme almıştım sık sık takip ediyordum indirime girer girmez çöktüm direkt.

Her yere atıyorum çünkü ürünü bu fiyata aldığım için çok mutluyum :D.

Eki Görüntüle 1228791

Bende bunu almıştım ama alır almaz ürün yok oldu. Hala stoklara gelmedi. Çok fazla kişi takip ediyor ve indirime girer girmez çöküyorlar. Ben bu ve bunun gibi 4-5 monitörü listeme almıştım sık sık takip ediyordum indirime girer girmez çöktüm direkt.

Her yere atıyorum çünkü ürünü bu fiyata aldığım için çok mutluyum :D.
2k mı?

Çünkü Amazon ucuza koyuyor ve bitiyor. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B083S8N6VZ/ref=ox_sc_saved_title_3?smid=&psc=1
Bu monitör 1500tl idi. 4-5 gün önce bitti tabii ki.
Dediğinizin arkadaşın dediği ile pek alakası yok. Arkadaşın daha çok demek istediği model sayısı ve seçenek sayısının az olması. Ve indirimler harici genelde fiyatları pahalı oluyor. Tabii arada iyi ve ucuz modellerde olabiliyor. Ayrıca attığınız iyi bir model değil zaten. Alanlar yarından sonra iade etmeye çalışır.

Dediğinizin arkadaşın dediği ile pek alakası yok. Arkadaşın demek istediği model sayısı ve seçenek sayısının az olması. Ve genelde fiyatları pahalı oluyor. Tabii arada iyi ve ucuz modellerde olabiliyor. Ayrıca attığınız iyi bir model değil zaten. Alanlar yarından sonra iade etmeye çalışır.
İyi model değil mi? Bence mükemmel bir model. En iyi 144Hz monitörlerden biri.

Hocam bu monitör hakkında bir sürü konu var. FreeSync Flickerin ve ghosting en başta gelen sorunları. En basitinden arkadaşım kullanıyor ve sorunlar yaşıyor. En iyiyi bırakın ortalama bir model bile değil.
Ben forumda iyi olduğunu yazan konular görmüştüm? Haklı olabilirsiniz ama Asus da iyidir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı