Amazon'da Philips Kulaklıklarda %30'a varan indirim

Pahalı olan kulaklığın indirimi neyse de, ucuz olanınki 25 TL'lik bir indirim sadece.
Hepsiburada üzerinden daha ucuza alınabilir.
50 TL kampanyasıyla birlikte 228 TL'ye gelir.

1624975471971.png

Kampanya sadece yeni üyeler için geçerli, bunu da dikkate almak gerekli. Herkes yeni üye olup almıyor ürünü.

Son düzenleme:
Evet, kullanılacak telefon numarası üzerinden, daha önce mobil uygulamayla sipariş verilmemiş olması gerekiyor. Bilgisayar üzerinden verilmişse sorun olmuyor.
Önemli husus "Sadece yeni üyeler" kısmı. Uzun zamandır üye olan bir kişi bu kampanyadan yararlanamaz demek oluyor. Bunun yanında ise aynı cihaz üzerinden ilk kez alışveriş yapılıyor olması lazım. Hepsiburada'ya yeni üye olan ve cihazları üzerinde ilk kez alışveriş yapacak olan okurlarımız belirttiğiniz kampanyadan yararlanabilir.

Böyle kısıtlı kampanyalar değil, genel indirimleri paylaşmayı tercih ediyorum. Bu demek olmuyor ki bizimle bu konu üzerinden paylaştığınız kampanya iyi değil. Güzel bir kampanya.

Önemli husus "Sadece yeni üyeler" kısmı. Uzun zamandır üye olan bir kişi bu kampanyadan yararlanamaz demek oluyor. Bunun yanında ise aynı cihaz üzerinden ilk kez alışveriş yapılıyor olması lazım. Hepsiburada'ya yeni üye olan ve cihazları üzerinde ilk kez alışveriş yapacak olan okurlarımız belirttiğiniz kampanyadan yararlanabilir.

Böyle kısıtlı kampanyalar değil, genel indirimleri paylaşmayı tercih ediyorum.
Yeni üye olunması kısmı çok da önemli değil aslında.
2 dakikada yeni üyelik oluşturulabiliyor.
50 TL için 2 dakika uğraşmak çok da mantıksız değil bence.

Tek gereken, daha önce Hepsiburada uygulamasıyla sipariş verilmemiş bir telefon.
Bunlarla uğraşmak istemeyen veya telefon bulamayan kişiler olabilir tabii.
Onlar için kötü olmayan bir fırsat.

@183206 Fazladan 20-30TL verip iade konusunda ve satış sonrası hizmet konusunda bana sorun çıkarmayacak bir firmadan almak varken neden Hepsiburada'dan alayım? Gerçekten bu soruya vereceğiniz yanıtı çok merak ediyorum. Türkiye'nin ve dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden birinden almak varken...

Videoyu izlemenizi tavsiye ederim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni üye olunması kısmı çok da önemli değil aslında.
2 dakikada yeni üyelik oluşturulabiliyor.
50 TL için 2 dakika uğraşmak çok da mantıksız değil bence.
Aslında bunun denileceğini tahmin ediyordum fakat sizin söylemenizi bekledim. Açıkçası bana göre bu sistemi suistimal etmeye giriyor, o yüzden pek doğru bulduğum bir yöntem değil. Adı üstünde yeni üyeler. Tabii yapıp, yapmamak kişinin kendi elinde.

Hepsiburada uygulamasıyla sipariş verilmemiş bir telefon bulduysa ve yeni üyeyse ne âla.

Aslında bunun denileceğini tahmin ediyordum fakat sizin söylemenizi bekledim. Açıkçası bana göre bu sistemi suistimal etmeye giriyor, o yüzden pek doğru bulduğum bir yöntem değil. Adı üstünde yeni üyeler. Tabii yapıp, yapmamak kişinin kendi elinde.

Hepsiburada uygulamasıyla sipariş verilmemiş bir telefon bulduysa ve yeni üyeyse ne âla.
Yeni üye olmayı bırakın, aynı telefon üzerinden 1'den fazla kez indirim elde edenler bile vardı sanırım. Uygulamayı klonluyorlardı diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı