Amazon'da RTX 2060 6800TL!

Bence kaçırmayın.
Neyini kaçırmayın diyorsun? Fiyat pahalı. Üstelik bu ısınan model. Gigabyte bir nebze daha iyi ve kaç gündür 6200 TL olmasına rağmen stok bittiği felan da yok. Neymiş 1660 super bile 10 bin liraymış. Araştırmadan etmeden millete kaçırmayın vs diyip bilmeyen insanları yanlış yönlendirme!

1624725003461.png

Neyini kaçırmayın diyorsun? Fiyat pahalı. Üstelik bu ısınan model. Gigabyte bir nebze daha iyi ve kaç gündür 6200 TL olmasına rağmen stok bittiği falan da yok. Neymiş 1660 Super bile 10 bin liraymış. Araştırmadan etmeden millete kaçırmayın vs deyip bilmeyen insanları yanlış yönlendirme!

Eki Görüntüle 1084584

Reis ısınma sorunlu diyorsun da canlı canlı şahit oldum ben Max 72 derece görüyor %100 de. Benim bildiğim bu Gigabyte RTX 2060 80 dereceleri görüyor.

Fiyatların düşme sebebi bu link artık piyasadan kart toplayan miningçiler azaldı. Fiyatlar düşmeye devam ederse ikinci el kartlarda bollaşacak piyasada bekleyin az kaldı. Ağustos gibi ikinci el kartların fiyatları yarıya inecek. Sıfır konusuna bir şey diyemem.

Nerede bir link atta bakayım. Gerçi piyasanın düzeldiği doğru 9500tl ye 6700xt buldum. Almayı düşünüyorum.
İncehesap Gaming Gecesinde dün 8.300' e bir sürü 6700XT satıldı. Stoklar da kolay kolay erimedi. Bence siz piyasayı 2-3 haftadır pek takip etmemişsiniz. Fiyatlar daha da düşme eğiliminde.

İncehesap Gaming Gecesinde dün 8.300' e bir sürü 6700XT satıldı. Stoklar da kolay kolay erimedi. Bence siz piyasayı 2-3 haftadır pek takip etmemişsiniz. Fiyatlar daha da düşme eğiliminde.
RTX 2060'a 6800 tl yazılınca kaçırmayın diyen konu sahibi arkadaş piyasadan pahalıya almayı seviyorsa demek ki.

Evet 3080 falan çok hızlı eridi de bu kart baya durdu, 1 saat falan oldu herhalde 50 stok vardı.
Ama bu kart mining için pek tercih edilmez, alanların hepsi oyuncu muhtemelen. O yüzden normal. Çıkarıp 8300 TL vermek her zaman kolay olmuyor.
Ben de aldım, kullanmak istiyorum ama belki satarım, bilmiyorum.

Geri
Yukarı