Elektronik Amazon'da Samsung LS24R350FZMXUF 24" IPS Monitör 1979TL

5ms GTG var. Ghosting var veya yok diyemem. Çünkü daha önce 1ms kullanan biri Ghosting'den rahatsız olabilir. Ancak ben hep 5ms kullandım ve rahatsız edici hiçbir görüntüyle karşılaşmadım.

Bilmediğim için soruyorum. İkinci monitörün ne gibi bir avantajı oluyor? İyiyse bende alayım bundan 2. monitör olarak.
Özel olarak ihtiyacın yoksa 2. monitörün olayı şu:

1680201986259.png

Bilmediğim için soruyorum. İkinci monitörün ne gibi bir avantajı oluyor? İyiyse bende alayım bundan 2. monitör olarak.
Hocam şöyle ki şu an mesela arkadaşlarımla ana ekranımda film izliyoruz ve yayını ben veriyorum. İkinci ekrana geçtim onlar hala izliyor ben ufak ufak geziniyorum internette. Ya da oyun oynarken yine 2. ekranda discord, spotify koyup onlara anında geçiş sağlayabiliyorum. Bir kere alışınca bir daha bırakılmıyor ikinci monitör.

Arkadaş açıklamış ama bende ekleme yapayım uçuş simulasyonu ile ilgili harici programları 2. monitörümse açıyorum ana monitörümde sürekli uçuşu takip edebiliyorum. Eskiden Alt Tab ile sürekli geçiş yapmam gerekiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı