Amazon'da şarjlı damacana pompalarında %45'e varan indirim

Prime kullandığım için sanırsam ekstra indirim alıyorum.
Eki Görüntüle 1116705
Narpump olanı kullanıyorum mükemmel. 19 Litre damacanayı full şarjla 5-6 defa rahatlıkla boşaltabiliyor, memnunum.
Pompa deyince aklıma farklı şeyler geldi :D

Şarjlı olması işime yarar gibi. Evde var damacana, basa basa elim ağrıdı. Bunda öyle bir dert yok sanırım. Basılı tutmak yetiyor gibi.
Tuşuna basıyorsunuz hocam açılıyor ihtiyacın bittiğinde yine tuşuna basıyorsun kapanıyor. Pompayı açık unutursan diyede koruma var. 1,5L'de bir pompa kendini otomatik kapatıyor. Etraf van gölüne dönmesin diye.

Tek motor ile çift motor arasında çok fark var mı?
Spor salonuna gidemiyorsan tek motorlu pompa tam da senin için. Deadlift yapamıyorum diye üzülüyor musun? Al bir tek motorlu damacana pompası, sorunun hemen çözülsün! Tencere mi dolduracaksın, kettle mı yoksa çay makinesi mi? Artık zamanın bir önemi yok, güç seninle.
Gününüzün pompa başında geçmesini istemiyorsanız çift motorlu olanı alın. Çok uzun sürelerde dolduruyor, bizde de tek motorlu var. Şimdi paraya tekrar kıyıp çift motorlu olanı alacağım, zaman önemli.

Spor salonuna gidemiyorsan tek motorlu pompa tam da senin için. Deadlift yapamıyorum diye üzülüyor musun? Al bir tek motorlu damacana pompası, sorunun hemen çözülsün! Tencere mi dolduracaksın, kettle mı yoksa çay makinesi mi? Artık zamanın bir önemi yok, güç seninle.
Gününüzün pompa başında geçmesini istemiyorsanız çift motorlu olanı alın. Çok uzun sürelerde dolduruyor, bizde de tek motorlu var. Şimdi paraya tekrar kıyıp çift motorlu olanı alacağım, zaman önemli.
Tek motorlunun 7 saniyede doldurduğu şişenin çift pompalıda 5 saniyede dolduğunu gördüm bir yorumda. Bu yüzden sordum dün çift pompalı olandan sipariş verdim bir tane.

Geri
Yukarı