Amazon'dan 800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
800
Hocam hiç kullanan görmedim bir de bu nasıldır

Razer thresher Tournament Edition siyah Gaming kulaklık RZ04-02350100-R3M1 RAZER Thresher Tournament Edition Siyah Gaming Kulaklık RZ04-02350100-R3M1 : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Razer 7.1 özellii olmayan kulaklıkları için bir çok 7.1 destekleyen rekabetçi oyun ile uyumlu olan bir yazılım ile bu eksikliği gideriyor. Kulaklık fena görnmüyor. Neden özellikle Amazon'dan istiyorsun?

Ben Hepsiburada'dan aşağıda inceleme yazısını da detaylıca yazdığım kulaklığı aldım ve gerçekten çok memnunum.

Hocam bu kulaklık bu fiyatalı hak etmiyor

Razer 7.1 özellii olmayan kulaklıkları için birçok 7.1 destekleyen rekabetçi oyun ile uyumlu olan bir yazılım ile bu eksikliği gideriyor. Kulaklık fena görnmüyor. Neden özellikle Amazon'dan istiyorsun?

Ben Hepsiburada'dan aşağıda inceleme yazısını da detaylıca yazdığım kulaklığı aldım ve gerçekten çok memnunum.

Hocam öğrenciyim 6 ay taksitle alacağım bir de 100 TL hediye çekim var.

Kişiden kişiye değişir, şahsen mikrofonunun çıkarılması ve sade yapısıyla hak ediyor bence ayrıca mikrofon ve ses kartıda hiç kötü değil.
Hocam tabi sizin fikriniz saygı duyarım

Kişiden kişiye değişir, şahsen mikrofonunun çıkarılması ve sade yapısıyla hak ediyor bence ayrıca mikrofon ve ses kartıda hiç kötü değil.
Hocam tabi sizin fikriniz saygı duyarım

Hocam hiç kullanan görmedim bir de bu nasıldır
Dünden beri kullanıyorum, çok fazla değil ama biraz terletme yapıyor sadece. 7.1 Surround olduğu için gelen seslerin nereden geldiğini falan anlayabiliyorsunuz. Katlanabilir kulaklık, taşıması kolay. Boyuna asınca boğmuyor yaklaşık 600 gram bir ağırlığı var.

Dünden beri kullanıyorum, çok fazla değil ama biraz terletme yapıyor sadece. 7.1 Surround olduğu için gelen seslerin nereden geldiğini falan anlayabiliyorsunuz. Katlanabilir kulaklık, taşıması kolay. Boyuna asınca boğmuyor yaklaşık 600 gram bir ağırlığı var.

Razer modeli için söylüyorsunuz değil mi bende Razer alacağım galiba rahatlığı nasıldır.

Geri
Yukarı