Amazon'dan alınan ürün nereden gelir?

Gönderim süresi Hepsiburada gitti gidiyor N11 gibi siteler gibi olacak değil mi ekstradan bekletmez beni.

Asıl konuyla çok alakalı sayılmaz da Beylikdüzüne yakınsan aynısından bende var işime de yaramadı 50'ye vereyim kutusu da olacaktı benim bir işime yaramıyor ihtiyacı olana gitsin.
Düzeltme: Bendeki "Trust Manga Bluetooth 4.0 adapter" (-mış)

Asıl konuyla çok alakalı sayılmaz da Beylikdüzüne yakınsan aynısından bende var işime de yaramadı 50 ye vereyim kutusu da olacaktı benim bir işime yaramıyor ihtiyacı olana gitsin.
Kargo dahil 60 a geliyor dostum. Sıfır. Hem oraya gelmek falan zahmetli. İyi satışlar.
Arkadaşlar size de teşekkür ediyorum. Siparişimi veriyorum. Beni aydınlattığınız için teşekkürler. İyi Forumlar.

Peki bunu almam ne işe yarayacak? Daha kaliteli destek için mi?
Sıkıntı yok olursa da amazon TR çözer.Webdenal alternatif e-ticaret sitelerindede ürün satıyor.Şahsen bir sorun yaşayacagınızı zannetmiyorum.
Mesela

Amazon Prime varsa belirli illere ertesi gün geliyor Amazon'da. İstanbul'daysan o gün getiriyorlar. Diğer iller 3-4 gün sürüyor. Kendi sitesinde öyle yazıyordu.
Prime üyesiyim, kargo trafiğinin tam merkezindeyim ama AGT kargo sayesinde ülkenin en ücra köşesi gibi neredeyse bir hafta sonra kargomu alıyorum. Beğenmediğim Yurtiçi Kargo bile ertesi gün teslim ederdi. Hadi yoğun olsun, ürünü sipariş ettikten sonra 2. gün teslim almış olurdum. Amazon'un kargo konusunda büyük eksiği var. Hatta son kitap siparişim 6. gününde teslim olmuştu. Yürüyerek gelse daha iyi. :D

Peki bunu almam ne işe yarayacak? Daha kaliteli destek için mi?
Evet. Araya 3. parti bir satıcı girmeyecek. Dünya çapındaki, ilk olarak ABD'de faaliyetlerine başlayan global Amazon'un yerel Türkiye sitesi olan ve 2018 Eylül ayında amazon.com.tr alan adı üzerinden faaliyetlerine başlayan Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi'nin Türkiye depolarından alışveriş yapacaksınız direkt olarak.
3. parti bir satıcının arada olmamasıyla satış sonrası destek daha sağlıklı işleyecektir. :)

Prime üyesiyim, kargo trafiğinin tam merkezindeyim ama AGT kargo sayesinde ülkenin en ücra köşesi gibi neredeyse bir hafta sonra kargomu alıyorum. Beğenmediğim Yurtiçi Kargo bile ertesi gün teslim ederdi. Hadi yoğun olsun, ürünü sipariş ettikten sonra 2. gün teslim almış olurdum. Amazon'un kargo konusunda büyük eksiği var. Hatta son kitap siparişim 6. gününde teslim olmuştu. Yürüyerek gelse daha iyi. :D
Kargolama işi en uzaktan en yakına doğru işler diye okumuştum.Amazon için kargo işinde bir numaradır derler halbuki ilginçmiş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı