Amazon'dan Alınmak İstenen GTA 5 PC Download Türkiye'de Steam'de Kullanılır Mı?

• Konuyu başlatan 4454
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

4454

Kilopat
Makaleler
2
Amazon'dan Gta 5 pc download olarak almak istiyorum. Türkiye'de Steam platformunda kullanmak istiyorum. Acaba Steam'de etkinleştirmede sorun yaşar mıyım? Gta kodu acaba Türkiye'de geçerli olur mu?
Bu arada Gta 5 pc download olarak almak için Amerika'da bir adres girerek almam lazım ki download seçeneği ile alayım.

Anlatamıyorum galiba hocam... Neyin riski yahu amazon.com kadar güvenilir bir site mi var? Benim soruma net bir cevap verecek yok mu?

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/1584350/amazondan-oyun-alma-steamin-yueklenmemesi/p2&ei=QOK_VLzuG4S7UafkgfgH&usg=AFQjCNEaPKmT3gjKUt6zSfAvvAVorCXkKw&sig2=yedt6wujF7XOQCWS-tEMYQ&bvm=bv.83829542,d.d24&cad=rja

Burada daha detaylı bilgi var umarım işine yarar. Ben emin gibiyim ama kendim yapmadığımdan kesin konuşmak istemiyorum

Amazon.com: Grand Theft Auto V: Pc: Video Games

Yukarıdaki linkten incelediğimde aşağıda bir soru gördüm steamde aktive edilebilir mi diye ve cevapta ilerleyen günlerde belli olacak diyor. Orijinali:

Can the PC version of GTA V be activated on Steam?
A:
I would wait for more information from Rockstar before pre-ordering as the retail version might not use Steamworks (Steam achievements and etc.) if you like that stuff. Max Payne 3 had Steam achievements but only for the Steam digital copy. The retail copies for that game only used Rockstar Social Club and could not be activated on Steam. I too am waiting for more information from Rockstar because they said they will put out more information in the coming months

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı