Amazon'dan ekran kartı alınınca vergi ve garanti ne olur?

Leozihm

Decapat
Daha fazla  
Amazon'dan ekran kartı alacağım. Yurt dışından gelecek. Garantisi nasıl olur ve ekstra vergi falan öder miyim? Amazon'da sizin adınıza ödenir diyor.

Sipariş Özeti​

Ürün Ara Toplamı:
7.700, 04 TL
Kargo ve Paketleme:
101,30 TL

KDV Öncesi Toplam:
7.801, 34 TL
KDV:
0,00 TL

Toplam:
7.801, 34 TL
İthalat Ücreti Depozitosu:
1.404, 24 TL

Genel Toplam:
9.205, 58 TL

Ben Amazon'dan ekran kartımı alırken ithalat ücreti depozitosu gümrük vergisi olarak geçiyor. Siparişte bunu görebiliyorsan gümrük vergisini ödeyerek satın almışsın demektir. Garanti yurt dışı garantisi olarak geçiyor.

sipariş özeti​

Ürün ara toplamı:
7.700, 04 TL.
Kargo ve paketleme:
101,30 TL.

KDV öncesi toplam:
7.801, 34 TL.
KDV:
0,00 TL.

Toplam:
7.801, 34 TL.
İthalat Ücreti Depozitosu:
1.404, 24 TL.

Genel toplam:
9.205, 58 TL.

Ben Amazon'dan ekran kartımı alırken ithalat ücreti depozitosu gümrük vergisi olarak geçiyor. Siparişte bunu görebiliyorsan gümrük vergisini ödeyerek satın almışsın demektir. Garanti yurt dışı garantisi olarak geçiyor.

Bozulursa nasıl yapacağız? Pek anlamıyorum.

Bozulursa nasıl yapacağız? Pek anlamıyorum.

O soruyu ben kendime sorduğum da zaten ASUS aldım. Gider bir tane ASUS yetkili servisine bırakırım olur biter diye düşündüm.500-1000 ücreti neyse öderim.yalnız benim 2 gb ekran kartım yıllar boyunca bozulmadı.bu niye bozulsun diye düşünerek aldım.

O soruyu ben kendime sorduğum da zaten ASUS aldım. Gider bir tane ASUS yetkili servisine bırakırım olur biter diye düşündüm. 500-1000 ücreti neyse öderim. Yalnız benim 2 GB ekran kartım yıllar boyunca bozulmadı. Bu niye bozulsun diye düşünerek aldım.

Ben de öyle düşünüyorum MSI alacağım zaten bendeki kartı satarsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı