Amazondan ekran kartı alma

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar beni daha önceki konum olan Amazondan Logitech G930 alma adlı konumdan hatırlarsınız gayet başarılı bir alışverişti.

Şimdiki sorum ise elimde GTX670 ekran kartı var zotac ın amp edition olanı. Ben amazondan MSI GTX970 almak istiyorum.
  • Almaya değer mi? Muhtemelen bu sene sonunda veya 2015 in yarısında almayı planlıyorum.
  • @Recep Baltaş Siz laptop unuz için ekran kartı getirtmiştiniz.Gümrüğe takılma ihtimali varmı varsa ne kadar ödeyeceğiz ? Bildiğim kadarı ile %20 vergisi var böyle olursa 700+140=840 Tl ye denk gelmekte.
  • Gümrük sınırı duyduğum kadarı ile 1500 Euro mu Dolar mı ne olmuş doğru mudur ?
Ya Iphone 6 alacağım biriktirdiğim para ile yada ekran kartını. Yada amazonda 2.GTX670 i alıp +G2 32GB da alabilirim.

Kulaklığı aldın mı ? Eğer almadıysan Amazon'dan ürün alma konularını komple yasaklamamız söz konusu çünkü cidden hayali sistem toplayanlardan sonra Amazon'dan hayali sipariş konularından bıktım.

@Recep Baltaş Efendim ben Xectuonel ban yediğim için cevap yazamadım. Kulaklığı gerçekten satın aldım ve gayet memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Süper. Sizden ricam kulaklık konusunda bunu belirtin. Amazon'dan mı aldınız ?

Ana sorunuza gelince:
  1. GTX 670'den GTX 970'e geçmeye değer bence. Maxwell çok başarılı.
  2. Ben eBay'den sipariş verdim ve gümrüğe takılmadan elime ulaştı.
  3. Öyle bir durum biz de aldık ama resmi gazetede yayınlandı mı bilmiyorum.

Süper. Sizden ricam kulaklık konusunda bunu belirtin. Amazon'dan mı aldınız ?

Ana sorunuza gelince:
  1. GTX 670'den GTX 970'e geçmeye değer bence. Maxwell çok başarılı.
  2. Ben eBay'den sipariş verdim ve gümrüğe takılmadan elime ulaştı.
  3. Öyle bir durum biz de aldık ama resmi gazetede yayınlandı mı bilmiyorum.
Evet yayınlandı, ancak durum belirttiğim gibi bize vuran bir şey yok.
Bkz; Resmi olarak haber, Posta ve Hızlı Kargo Taşımacılığı Yoluyla Gelen Eşyaya İlişkin 2014/7 Sayılı Genelge Yürürlüğe Girdi
Resmi olarak yayınlanan genel belgesi: http://ggm.gtb.gov.tr/data/5331945e487c8eb1e43d7273/2014-7.pdf

Mesajlarınız için teşekkür ederim. Ama bir sorum daha vardı 2.GTX670 mi alsam onun yerine testlerde aynı başarıda olduğunu gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazondan aldığımı belirtmiştim amazondan kulaklık alma konusunda.Burada da belirteyim arkadaşlar G930 kulaklığım Amazon.com dan Türkiye ye 14 günde gelmiştir.Babalar günü indirimi ile kargo dahil 250TL ye aldım kulaklığı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı