Amazon'dan en fazla 200TL klavye önerisi

Mugen_

Hectopat
Laptop yanına geçici kullanmak için alıyorum, biraz tuşları uzun bir şey alayım dedim çünkü seneye bi PC toplarsam mekanik alabilirim, alışmış olurum biraz. Amazon'dan kuponum var o yüzden ordan alayım dedim.

Gökkuşağı sevmiyorum, ama tek renk olabilirse neden olmasın. Renk olmasa da çok tırt değil aslında.

Direk filtrelenmiş link -

Bu iyidir sanki? Dexim DKA002 KBL-321

Aslında bu civarlarda TKL olsa iyi olurdu ama 200 altı bi bunu gördüm ve bilemedim :/ Frisby FK-G575QU

Öbür markanın da TKL klavyesi varmış. Bir bakın isterseniz. Marka veya klavye hakkında bir şey bilmiyorum. Fiyatı uygun ve TKL iyi olurdu dediğiniz için bunu attım.
Dexim KBL-088

Ben fark etmemiştim bunu, markayı ben de bilmiyorum aslında da hakkında negatif bir şey de duymadığımdan negatif duyduklarıma göre daha sıcak bakıyorum :D

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00DJ3GUYK/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o05_s01?ie=UTF8&psc=1 Bu klavyeyi kullanıyorum kesinlikle öneririm, bütçeni biraz aşıyor ama 10/10 bir klavye.

Hocam ben bu logitechin alttan kıvrımlı yapısından nedense nefret ediyorum. Bir de zaten biraz daha geçici baktığımdan 200 üstüne pek çıkasım yok.

Öbür markanın da TKL klavyesi varmış. Bir bakın isterseniz. Marka veya klavye hakkında bir şey bilmiyorum. Fiyatı uygun ve TKL iyi olurdu dediğiniz için bunu attım.
Dexim KBL-088

En son bunu aldım, durduğu yerde bozulmadığı sürece işimi görür herhalde :)

Son düzenleme:
Ben fark etmemiştim bunu, markayı ben de bilmiyorum aslında da hakkında negatif bir şey de duymadığımdan negatif duyduklarıma göre daha sıcak bakıyorum :D

Hocam ben bu logitechin alttan kıvrımlı yapısından nedense nefret ediyorum. Bir de zaten biraz daha geçici baktığımdan 200 üstüne pek çıkasım yok.

En son bunu aldım, durduğu yerde bozulmadığı sürece işimi görür herhalde :)
Hayırlı olsun diyelim :)

Hayırlı olsun diyelim :)
Afedersiniz enayi gibi Enter'in küçük olduğuna dikkat etmemişim -_-

Bir de laptop klavyesinden sonra tuşlar bayağı bi garip geliyor ama zaten bunu bekliyordum. Şimdilik gideri var gibi ama tabi ilk günden pek bir şey anlaşılmaz.

En büyük problem FN tuşunun sağda olması, tek elle ses aç-kapa vs. çok kullanışlıydı, yine ayarlayabilirsem şahane olur.

Afedersiniz enayi gibi Enter'in küçük olduğuna dikkat etmemişim -_-

Bir de laptop klavyesinden sonra tuşlar bayağı bi garip geliyor ama zaten bunu bekliyordum. Şimdilik gideri var gibi ama tabi ilk günden pek bir şey anlaşılmaz.

En büyük problem FN tuşunun sağda olması, tek elle ses aç-kapa vs. çok kullanışlıydı, yine ayarlayabilirsem şahane olur.
Kullandıkça zamanla alışacaksındır hissiyatına. Benim bildiğim kadarıyla neredeyse bütün klavyelerde FN tuşları sağda oluyor. Bende de o şekilde.

Geri
Yukarı