Amazondan G25-G27 Satın Alma

Ya karar veremiyorum ya :) En iyisi bir biriktirmek gibi geliyor. Başka siteden alacağıma bu siteden güvenerek almak daha mantıklı :)

Kesinlikle almamanı tavsiye ediyorum zira bende senin gibi aynı heveslerle aldım şuan evde boş duruyor oynayacak çok oyun var. Tamam güzel zevkli baya sarıyor ancak bir süreden sonra yok yani hep aynı şey birde kullanımı etkiliyor benim direksiyon kurunca başka oyun oynayamıyorum klavyeye yer kalmadığı için o yüzden almamanı tavsiye ediyorum ille de alacaksan ama bendekini satabilirim :D:D
diyen kişi ne kadara satarsın

Kesinlikle almamanı tavsiye ediyorum zira bende senin gibi aynı heveslerle aldım şuan evde boş duruyor oynayacak çok oyun var. Tamam güzel zevkli baya sarıyor ancak bir süreden sonra yok yani hep aynı şey birde kullanımı etkiliyor benim direksiyon kurunca başka oyun oynayamıyorum klavyeye yer kalmadığı için o yüzden almamanı tavsiye ediyorum ille de alacaksan ama bendekini satabilirim :D:D
diyen kişi ne kadara satarsın

Yuh yani arkadaşım 3 sene önce danışılan bir konuyu hortlattın çok gereksiz bir yorum yapmışsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı