Amazon'dan Kulaklık tavsiyesi 150-200 TL

Nasıl indirim yaptırıyorsunuz biri bana açıklayabilir mi lütfen ne yazıyorsunuz?
Amazon.com: SteelSeries Siberia v2 Full-Size Gaming Headset with Built-In USB Sound Card (Frost Blue): Computers & Accessories heatorange ye indirim yaptırmak istiyorum
Chat sistemine bağlanın, ürünü almak için yeterli paranızın olmadığını, bir miktar indirim yapmalarını isteyin. İyi bir operatöre denk gelirseniz ne yapmak istediğinizi soruyor, size ne kadar indirim verirsem işiniz görülür diyor. Sizde istediğiniz miktarı belirtin. Ben 10 dolar istedim sağolsun anında verdi. Bir şu anda 50 dolarlık alışverişe 10 dolarlık kupon kampanyası var, onuda kullanın. 20 dolar cepte indiriminiz olur. Bahsettiğim indirim için detaylı bir yazı var. Bkz; amazondan alışveriş: Amazondan 50 dolarlık Gift Kart Alana 10 Dolarlık Promosyon Kodu

Chat sistemine bağlanın, ürünü almak için yeterli paranızın olmadığını, bir miktar indirim yapmalarını isteyin. İyi bir operatöre denk gelirseniz ne yapmak istediğinizi soruyor, size ne kadar indirim verirsem işiniz görülür diyor. Sizde istediğiniz miktarı belirtin. Ben 10 dolar istedim sağolsun anında verdi. Bir şu anda 50 dolarlık alışverişe 10 dolarlık kupon kampanyası var, onuda kullanın. 20 dolar cepte indiriminiz olur. Bahsettiğim indirim için detaylı bir yazı var. Bkz; amazondan alışveriş: Amazondan 50 dolarlık Gift Kart Alana 10 Dolarlık Promosyon Kodu
Chat sistemine nasıl bağlanıyoruz?

Merhaba arkadaşlar, ben de gaming kulaklık bakıyorum bu aralar ve Amazon'dan sipariş vereceğim. Şunu öğrenmek istiyorum, gümrük vergisine takılmamak için üst sınır kaç dolardı.

@Silinen üye Inceleme videosunda bahsediyordum ama kısaca müzik performansı oyuncu kulaklığına göre çok iyi. Filmlerde ise kullanmadım genelde yatarak izlediğimden hoparlörü kullanıyorum.
http://www.amazon.com/gp/product/B00DXTA5TG?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00 ben bu ürünü sipariş ettim. 61 dolar 180 lirayken bunu 191.64 tl olarak almış daha sonra
Shipping & Handling içinde 34.10 tl almış. Toplam 225.64 tl istiyor. Birden 50 lira arttı. Sipariş ettiğim ininal kartta 182 lira vardı zaten iptal olucak büyük ihtimal de neden siparişten sonra fiyat bu kadar arttı free shipping yazıyordu. Yapabileceğimiz bişey varmı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı