Amazon'dan RAM alınır mı?

İthalat depozitosu adı altında gümrük vergisini otomatik olarak almış oluyorlar. Yani öyle yazıyor. Ayrıca Amazon dünyanın en güvenilir e-ticaret sitesi olabilir.

Ancak bu özellikteki RAM için o fiyat verilmez. Neredeyse 2x8 GB fiyatına 8 GB almış olacaksınız.

Yani sadece 480TL mi ödeyeceğim? Yoksa 78 TL de ödeyecek miyim? Daha ya da 480 TL'nin içinde mi 78 TL?

Satıcı Amazon Almanya, Euro bazında ne tutacak sanıyorsun kargo?
78 Türk Lirası eşittir 8,70 Euro
Amazon TR aracı olduğu için, bu kargonun düşük hali.

Evet kardeşim, özel jet ile geliyor. Pilot tarafından teslim ediyorlar.
Şaka mısın? Satıcı Amazon Almanya, Euro bazında ne tutacak sanıyorsun kargo?
78 Türk Lirası eşittir 8,70 Euro
Amazon TR aracı olduğu için, bu kargonun düşük hali, Amazon.de üzerinden almayı dene asıl kargo ücretini görürsün.
artislik yapmanın alemi yok ironi yaptığım belli oluyor orada

Çok güzel ironi yapıyorsun kardeşim, hayatında başarılar. Yazım kurallarını öğrenmen dileğiyle. 👍

tm özür dilerim knk bu ürün kaç günde gelir alsam
14 yaşında olduğundan bile emin olmamaya başladım. Keşke yaş sınırı getirseler şu foruma. Az önce laf eden çocuk şimdi geri vites yapmış soru sormaya devam ediyor. Üstelik hiçbir yazım kuralına da uymuyor. @Moderasyon Ekibi

14 yaşında olduğundan bile emin olmamaya başladım. Keşke yaş sınırı getirseler şu foruma. Az önce laf eden çocuk şimdi geri vites yapmış soru sormaya devam ediyor. Üstelik hiçbir yazım kuralına da uymuyor. @Moderasyon Ekibi
Tamam özür diliyorum işte geri vites olmaz bu birde senin yaş akılla ölçülemez bunu da bil

Tamam özür diliyorum işte geri vites olmaz bu birde senin yaş akılla ölçülemez bunu da bil
Hala yazım ve noktalama kurallarına uymuyorsun. Ben seni yaşınla değerlendirecek olsam baştan değerlendirirdim. Ben seni yazdıklarınla değerlendirdim ve yaşının 14'ten bile küçük olduğunu düşündüğümü belirttim.

Geri
Yukarı