Amazon'dan şaşmayın

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, geçen günlerde yaklaşık 4 aydır kullandım USB girişli fanım bozuldu. Amazon'a garantisi var mı diye yazmak istediğimde ancak iade bölümünde kusurlu ürün başlığından ulaşabildim. Bugün gelen cevaba göre ürünü geri istemeden direkt olarak parayı banka hesabıma geri gönderdiklerine dair bir mail geldi. Müşteriye bu kadar değer veren başka bir alışveriş sitesi görmedim. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Bugün ise aynı USB fanı bana 100 TL'den satmaya çalışan esnafın .... diyorum. Para hesaba gelince büyük ihtimal yine Amazon'dan bir tane daha sipariş vereceğim.

Arkadaşlar selam, geçen günlerde yaklaşık 4 aydır kullandım USB girişli fanım bozuldu. Amazon'a garantisi var mı diye yazmak istediğimde ancak iade bölümünde kusurlu ürün başlığından ulaşabildim. Bugün gelen cevaba göre ürünü geri istemeden direkt olarak parayı banka hesabıma geri gönderdiklerine dair bir mail geldi. Müşteriye bu kadar değer veren başka bir alışveriş sitesi görmedim. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Bugün ise aynı USB fanı bana 100 TL'den satmaya çalışan esnafın .... diyorum. Para hesaba gelince büyük ihtimal yine Amazon'dan bir tane daha sipariş vereceğim.
Amazon'dan aldıysan verir zaten vermezse de sıra gibi bir şey vardır. (mağaza amazon ise)

Bugün ise aynı USB fanı bana 100 TL'den satmaya çalışan esnafın... Diyorum. Para hesaba gelince büyük ihtimal yine Amazon'dan bir tane daha sipariş vereceğim.

Hocam bende Rival 3 aldım ama beğenmedim iade edecektim ve MNG Kargo 20-25 gün bekletti beni Amazon'u arayıp paramı aldım sorumlusu mng oldu ürün onlara ulaşmadan iade yaptılar bu yüzden seviyorum Amazon'u.

Kesinlikle haklısın. Hele prime varsa aylık 7.90 ödeyerek hem çoğu üründe ücretsiz kargo hem indirimler hem her ay 1 adet twitch aboneliği hem oyun ve oyun içi içerik kodları hem de prime video geliyor.

Tabi ki harika müşteri desteğini de unutmamak lazım. Sırf kapağı katlanmış bir şekilde geldiği için 3 tane kitabın para iadesini ödemişler arkadaşıma.

Artık her fırsatta kazığı geçirmeye çalışan esnaf ve diğer internet mağazaları oturup kara kara düşünsün.

Güzel alışveriş imkanı sunuyor ve müşteriye değer veriyor. Yanlız şu kargo işini düzeltilmesi gerek. Prime üyeyim (3 kere başıma geldi) adam helal olsun 1-2 günde teslim ediyor ama kapımın önüne değil, bildiğin en uzak şubeye teslim ediyor. İşin garibi evimin önünden geçiyorlar. Konuştum düzelteceklerini söylediler. Düzeltmiş olabilirler tam bilemiyorum. Ama o olay cidden sinirlendirmişti beni. Ama onun dışında 10/10 firma.

Amazon'dan aldıysan verir zaten vermezse de sıra gibi bir şey vardır. (mağaza amazon ise)
Amazon ya da Hepsiburada'dan alırken satıcının Amazon ve Hepsiburada olmasına dikkat ediyorum zaten. Bundan sonra ilk tercihim Amazon olur çünkü Hepsiburada arızalı çıkan ürünün yanında hediye gönderdiği bulaşık süngerini bile istemişti zamanında.

Güzel alışveriş imkanı sunuyor ve müşteriye değer veriyor. Yanlız şu kargo işini düzeltilmesi gerek. Prime üyeyim (3 kere başıma geldi) adam helal olsun 1-2 günde teslim ediyor ama kapımın önüne değil, bildiğin en uzak şubeye teslim ediyor. İşin garibi evimin önünden geçiyorlar. Konuştum düzelteceklerini söylediler. Düzeltmiş olabilirler tam bilemiyorum. Ama o olay cidden sinirlendirmişti beni. Ama onun dışında 10/10 firma.
Benim hep vermiş olduğum adrese teslim edildi, seninki şanssızlık olmuş sanırım. :)

Geri
Yukarı