Amazondan Sistem Toplamak ve Montajı?

Behzad94

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba amazondan resimdeki gibi bir sistem topladım.

technopat.png

Resimde eksik olanlar şu şekilde alacaklarım:

-Msi h110m pro-vd anakart (inventus'tan almayı düşünüyorum çünkü amazon anakart göndermiyor.)
-Zalman z3 kasa (bunu da inventus'tan almayı düşünüyorum çünkü kasanın kargo parası amazonda inanılmaz yüksek)
-Ekran kartı olarak RX480 soğutmalı modelleri bekliyorum fiyatı beklediğimden yüksek olursa rx470 bekleyip onu alacağım. Ekran kartı yine amazondan alınacak.

İlk olarak sistemde herhangi bir uyumsuzluk veya şu parçayı değiştir vs. bir öneriniz var mı?
İkinci olarak ise bu konularda az çok bilgim var fakat daha önce sistem montajı yapmadım. İnternette videolardan, makalelerden faydalanarak kendim evde montajını yapabilir miyim?Gidip vatana para vermek istemiyorum açıkçası.

Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Montajı kendiniz kolayca yapabilirsiniz.
Bu parçaların kargo ve vergisi de eklendiğinde fiyatı nasıl oluyor? Bildiğiniz üzere bir de yurt dışından alınmış ürünlere garanti vermeyen firmalar da var.

Eğer bir değişiklik olmadıysa bir kişinin 1 sene içinde yurt dışından 5 alışveriş hakkı var. Tek seferde alışveriş yapıyorsunuz fakat bunların faturası ayrı ayrı kesilip ayrı tarihlerde gönderilebilir, sıkıntı yaşayabilirsiniz. Net bir bilgi sahibi değilim bu durumda ne olacağına- nasıl gönderildiğine dair fakat araştırmakta fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı