Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Hocam bende Cumartesi günü konunuzu gördüğümden beri bakıyorum. Salı gününden beri de uzun mesailer yapıyorum müsait olduğum her zaman ve akşam ondan gece 3 e kadar kalkmadan bakıyorum ama ümitlerim tükendi artık. O şans bende yok sanırım. @Geoffroy
@Geoffroy Hocam size bir şey sormak istiyorum. 2. el Almanya'dan RTX3060 Ti MSI X Trio buldum. Almanya da yaşıyormuş ve bu ürünü Almanya'dan almış. Türkiye'ye gelmiş ve üst modelini almış. İki ürünle dönemeyeceğini düşündüğü için satıyormuş. 4000TL fiyatı var. Ama Türkiye'de garantisi olup olmadığını bilmiyor. Bu konuda bilginiz var mı acaba? Almaya Mediamarktan almış ürünü.
Garantisi olmaz Türkiye'de hocam. MSI Servisi para karşılığı tamir eder olası bir arıza durumunda. Ya da kargo ile almanya media markt'a yollarsınız ama onlar da kargo ücretini odemez.

Gigabyte 3070 Vision sipariş etmiş biri olarak Gigabyte marka kart almanızı tavsiye etmiyorum.
Yaşanan pin sıkıntısı 39. haftada düzeltilmiş olsa da yabancı forumlarda aynı sıkıntıyı şu an alıp yaşayanlar bile var.

42. hafta, 45. hafta, 48. hafta 51. hafta üretimi ürünler gördüm ve hepsi bu sorundan muzdarip.

Şu an problem halen devam ediyor.

123123123123.png

1 dakika kadar stokta kaldı. Bu da linki

MSI Ventus 2X Dünyanın en saçma fiyatı ile stokta. Büyük ihtimal düşer ilerleyen saatlerde kontrol edin.
msss.png

Son düzenleme:
Stok tarihi 28 Ocak diyordu yine yakın bir tarih. Geçen yine Aorus gelmişti de ben link atana kadar kayboldu gitti. Yetişemiyorum haber vermek için.

Bu arada benim siparişin tarihi halen kesinleşmedi. Yazdım, 3 gün daha gelmezse tekrar yazın bize diyorlar.

Sabahtan beri her 5 saniyede yenileniyor sayfa, sadece Vision görebildim, onda da sepete ekle yoktu. İnanılmaz bir şanssızlığım mı var nedir, anlamıyorum...

Sabahtan beri her 5 saniyede yenileniyor sayfa, sadece Vision görebildim, onda da sepete ekle yoktu. İnanılmaz bir şanssızlığım mı var nedir, anlamıyorum...
Cache siliniyor mu her seferinde? Benim kullandigim uzantida `Bypass cache` diye bir ozellik var

Yeni konular

Geri
Yukarı