Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Dosya Ekleri

• 3F7C6611-C3C0-47D1-8EE6-EEEF4778A4E6.png
    3F7C6611-C3C0-47D1-8EE6-EEEF4778A4E6.png
    346,6 KB · Görüntüleme: 97
5000'e sattı hocam bugün Amazon yine bu kartı. Ondan girmiş çok satanlara. Foruma yazamadan bittiği için yazmadım.
gercekten mi saat kac gibi ya. yan ekranda güncelliyor sürekli ama dalgin vaktime gelmis. Buton hep sari oldugu icin görememisim. Cok üzüldüm. 12 binden sattigi yezmiyor bir de akışımızı bozuyor ne güzel sarardığı an elimiz gidiyordu

Son düzenleme:
Amazondan ürünü alıp da eline ulaşan var mı? Tahmini teslim tarihi ne zaman? Almayı düşünüyorum ben de. Alanlar yanıtlarsa çok sevinirim.

gercekten mi saat kac gibi ya. yan ekranda güncelliyor sürekli ama dalgin vaktime gelmis. Buton hep sari oldugu icin görememisim. Cok üzüldüm. 12 binden sattigi yezmiyor bir de akışımızı bozuyor ne güzel sarardığı an elimiz gidiyordu
Akşamüstüydü hocam tam hatırlamıyorum ben de. Kendi siparişimi kontrol ederken görmüştüm.
Dün gece 4-5 gibi Gigabyte Gaming OC 3070 stoklara girdi. 6.659 gibi bir fiyata arkadaşım kaptı. Teşekkür ediyorum bu konu için.
Rica ederim hocam ne demek. Stokçu ya da direk ikinci el malı sıfırdan yüksek fiyata satmayan insanlar alınca kendim almış gibi mutlu oluyorum.

Hocam konunun silinebilme ihtimali var mı? Sırf bu olay için laptoptan vazgeçip masaüstü toplamaya karar verdim ama adamlar izin vermiyor resmen.

Geri
Yukarı