Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

İnşallah İNŞALLAH NVIDIA piyasaya bi pompalar da çipleri yahut bitcoin çakılır da şu 6 7 binden alıp da 9 10a satmaya çalışanların elinde iyi bi patlar(bırakın da hayal edelim).
Yaklaşık 24 saattir 3 saat uyku ve iş yerine metro hariç gözümü ayırmadım. İşi bile bir gözüm amazonda yapıyorum. 1 2 gün daha takip ederim yine denk gelmezse nisan mayısa bırakırım artık ekran kartını. Belki bir üst modeline param yeter hem o vakit :)

Nasıl yani benimkinde teslimat tarihi mart diyor bir haftada mı geldi senin ?
Bendede şubat yazıyordu geldi ordaki tarihe bakma. Dün geldi işte 9'unda aldım 18'de geldi hatta araya haftasonu girmese dahada erken gelirdi. İhtiyacı olanlar alabilir umarım TR'deki fiyatlara cidden alınmaz çünkü.

Son düzenleme:
Bendede şubat yazıyordu geldi ordaki tarihe bakma. Dün geldi işte 9'unda aldım 18'de geldi hatta araya haftasonu girmese dahada erken gelirdi. İhtiyacı olanlar alabilir umarım TR'deki fiyatlara cidden alınmaz çünkü.
3 Mart diyor bende soruyorum daha tedarik aşamasındayız falan filan diyor. Sizde de kargolama süreci uzun mu sürdü Amazon'un yoksa direkt kargoya verdiler mi ?

Arkadaşlar teslimat için tarihlere marka bazında bakmak lazım.
Örnek verecek olursak, ekran görüntüsündeki Eagle OC için stok tarihi gördüğünüz gibi mart ama Ventus 2X için ocak sonuna tarih veriyor. Yani üreticiye göre değişiyor. Aldıktan sonra aynı kartı tekrar stokta görürseniz tarihlerine bir bakın derim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (471).png
    Ekran Görüntüsü (471).png
    419,2 KB · Görüntüleme: 54
  • Ekran Görüntüsü (499).png
    Ekran Görüntüsü (499).png
    458,2 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı