Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Ben göremiyorum ya körüm. Bi yandan sınava çalışıyorum bi yandan bunu takip ediyorum çok zor..

Çok sevindim hocam aramızdan birine gitmesine, illaki alacağız çakallara pes etmek yok. Teslim tarihi olarak ne yazıyor sizde?

Hocam bir de orada mesela teslim aralığı 1 mart yazıyor, 1 marttan önce gelecek değil mi o?
Teşekkür ederim hocam. Umarım sana da nasip olur yakalarsın. Bende şu an 19 mart - 25 Mart yazıyor. Umarım diğer arkadaşlara olduğu gibi erken gelir. Buralarda olacağım değişikliklere göre bilgilendirme yaparım.
Şimdi bunun yanına bilgisayar dizmek kaldı. ''RTX 3070 Gigabyte Vision'ın yanına sistem toplama'' diye bir konu başlığı açmıştım. Tavsiyesi olan arkadaşlar bakabilirse sevinirim.

Teşekkür ederim hocam. Umarım sana da nasip olur yakalarsın. Bende şu an 19 mart - 25 Mart yazıyor. Umarım diğer arkadaşlara olduğu gibi erken gelir. Buralarda olacağım değişikliklere göre bilgilendirme yaparım.
Şimdi bunun yanına bilgisayar dizmek kaldı. ''RTX 3070 Gigabyte Vision'ın yanına sistem toplama'' diye bir konu başlığı açmıştım. Tavsiyesi olan arkadaşlar bakabilirse sevinirim.

Bütçeniz ne kadar hocam? Belki ben tavsiyede bulunabilirim.

Hayırlı olsun. Benim gibi ekran kartını sona bırakmamışsın bundan sonrası rahat dizilir sistem. 🤣

Valla en ufak bir detayı bile yazmanız beni sevindirir.

Bütçeniz ne kadar hocam? Belki ben tavsiyede bulunabilirim.
Hocam link atmak yasak mı bilmiyorum ama burada belirttim hatta sizi etiketlemiştim ama görmediniz sanırım. Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

Konu başlığı: RTX 3070 Gigabyte Vision'ın yanına sistem toplama​

'' RTX 3070 Gigabyte Vision'ın yanına sistem toplama ''
Hayırlı olsun. Benim gibi ekran kartını sona bırakmamışsın bundan sonrası rahat dizilir sistem. 🤣
Hocam baktım stok yok dedim önce bunu halledeyim. Sonra bakarız açıkçası hiç ümidim yoktu alabileceğim konusunda.
Valla en ufak bir detayı bile yazmanız beni sevindirir.
Tabi tabi hocam yakın takipteyim hala burada ki mesajları da okuyorum geri bildirim yaparım mutlaka.

Hocam link atmak yasak mı bilmiyorum ama burada belirttim hatta sizi etiketlemiştim ama görmediniz sanırım. Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

Konu başlığı: RTX 3070 Gigabyte Vision'ın yanına sistem toplama​

'' RTX 3070 Gigabyte Vision'ın yanına sistem toplama ''

Hocam baktım stok yok dedim önce bunu halledeyim. Sonra bakarız açıkçası hiç ümidim yoktu alabileceğim konusunda.

Tabi tabi hocam yakın takipteyim hala burada ki mesajları da okuyorum geri bildirim yaparım mutlaka.
Valla görmedim hocam. Müsait olduğumda önereceğim o başlıkta size. Ama bütçeyi 7k yaparsanız tadından yenmez. Kasanız güzel olur beyaz bir battlecruiser ya da 220T takarız.

Valla görmedim hocam. Müsait olduğumda önereceğim o başlıkta size. Ama bütçeyi 7k yaparsanız tadından yenmez. Kasanız güzel olur beyaz bir battlecruiser ya da 220T takarız.
7k ya çıkacak gibiyim hocam siz ona göre yapabilirsiniz. Çok minnettar olurum. Teşekkürler.
Ürünleri indirimli yakalamaya çalışacağım, zaten zamanım var.

1611335078946.png

Takibi bırakıyorum demiştim ama duramadım. Fiyatlar da uçtu gitti burada. Bakalım inş iptal olmaz.

ve iptal oldu...

1611335463083.png

şimdi de tuf girdi duruyor galiba hala

@Geoffroy hocama bilgilendirme için özel teşekkürler. Aslında istediğim model Zotac White. Belki takas yapar yahut satarım. En azından elimize bir kart geçecek 3 kat fiyatını ödemeden :)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 848277
Takibi bırakıyorum demiştim ama duramadım. Fiyatlar da uçtu gitti burada. Bakalım inş iptal olmaz.

ve iptal oldu...
Eki Görüntüle 848284
şimdi de tuf girdi duruyor galiba hala

@Geoffroy hocama bilgilendirme için özel teşekkürler. Aslında istediğim model Zotac White. Belki takas yapar yahut satarım. En azından elimize bir kart geçecek 3 kat fiyatını ödemeden :)
ne iptal oldu hocam anlamadım, hangi modeli satın aldınız?

Giabyte Vision sipariş verdim hemen iptal oldu.

Ardından TUF stoka girdi onu aldım o şimdilik duruyor bakalım.

Geri
Yukarı