Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Hocam hangi model denk gelmişti?
Gaming x geldi 7800TL'den. Tam almaya niyetlendim bitti. İyiki almamışım. Fiyatı çok yüksekmiş. Sağolsun arkadaşlar hangi fiyatlara alınması gerektiğini söylediler artık ona göre denk geldikçe değerlendireceğim.
Vision ve TUF'un soğutmaları gayet iyi, ikisinden biri gelince seçim yapmamanızı öneririm.
Sağolun hocam. Linki var mı sizde? Aslında 3080 alma niyetim var ama bütçem max 10k. Eğer EVGA FTW3 3080 linki varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Yıllardır bir sempatim var ama nasip olmadı EVGA almak. Bu arada 3060ti uyguna bulursam 3070 yerine de tercih edebilirim. Sonuçta pek performans farkları yok diye biliyorum.

O kartı hızla çeken yamyam bendim hocam kusura bakmayın :D . Konu açıldığından beri takip ediyorum 2. haftaya 1 gün kala aldım şükür. Konuyu açan @Geoffroy teşekkürlerimi iletiyorum. Sayesinde böyle bir şeyden haberimiz oldu, alma imkanı bulduk.(Uykularımız kaçsa da.) Eki Görüntüle 846713
Bir hayırlı olsun alırım. Az mesaimiz geçmedi :D . Umarım fırsatçılara değil de alıp kullanacak insanlara düşer.
Usta sizin kartta bir gelişme var mı? Ben de 2 gün önce bu karttan yakaladım ama Mart'ta falan gelir yazıyor. Resimden gördüğüm kadarıyla sizinki de Mart diyor ama daha erken, genelde 1-2 hafta içinde yolluyorlarmış. Sizin kartta bir gelişme var mı?

Usta sizin kartta bir gelişme var mı? Ben de 2 gün önce bu karttan yakaladım ama Mart'ta falan gelir yazıyor. Resimden gördüğüm kadarıyla sizinki de Mart diyor ama daha erken, genelde 1-2 hafta içinde yolluyorlarmış. Sizin kartta bir gelişme var mı?
Bir arkadaş hızlı teslimat seçeneğini seçip 22 Ocak'ta siparişini vermişti aynı modelin, 25 Ocak'ta gönderildi diye mail gelmişti yoğunluktan dolayı da 27 Ocak'ta kart elinde olacaktı yani bugün. Ben de hızlı teslimatla sipariş verdim benimki hala gönderilmedi, bekliyorum.

Geri
Yukarı