Ambulans'ın arkasından giden doblo videosu

senshi.jpp

Centipat
Birinci Video:

Ambulans'ın arkasından giden doblo virajı alamayıp kaza yapıyor içimin yağlarını eritecek cinsten onu bulabilir misiniz?

İkinci Video:

Dangalak zengin züppeleri otobanda giderken Dacia'ya silme geçmeye çalışırken teker tekere biniyor ve altındaki araba takla atıyor Dacia'ya sövüyolar, Dacia kaçıyor olay yerinden başına bir şey gelir diye.

Üçüncü Video:

Motorcu grubu yolda giderken arabalı onları sıkıştırıyor. Kenara çekıyorlar, grubun lideri adama bağırıyor çağırıyor. Bu çocuklar ölse ne olacak vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinci Video:

Ambulans'ın arkasından giden doblo virajı alamayıp kaza yapıyor içimin yağlarını eritecek cinsten onu bulabilir misiniz?

İkinci Video:

Dangalak zengin züppeleri otobanda giderken Dacia'ya silme geçmeye çalışırken teker tekere biniyor ve altındaki araba takla atıyor Dacia'ya sövüyolar, Dacia kaçıyor olay yerinden başına bir şey gelir diye.

Üçüncü Video:

Motorcu grubu yolda giderken arabalı onları sıkıştırıyor. Kenara çekıyorlar, grubun lideri adama bağırıyor çağırıyor. Bu çocuklar ölse ne olacak vs.
Bu konu niye linç yemiş ya?

Bu konu niye linç yemiş ya?
Sürekli bir nefret ve karışıklık yaratmaya çalışanlar var. Hayvanlar, din ve siyaset gibi insanların hassas olduğu konularda kutuplaştırma yaratıp kavga çıkararak düzeni bozmaya çalışıyorlar.

Adamlar konuyu rapor etmiş ne alakaysa zaten mod onaylamış bunu.

4. videoda onları görmek isterim.

İkinci Video:

@L3nkk Teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada kendim bir bonus eklemek istiyorum hahaahahh :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Adamlar konuyu rapor etmiş ne alakaysa zaten mod onaylamış bunu.

4. videoda onları görmek isterim.

@L3nkk teşekkürler.

Bu arada kendim bir bonus eklemek istiyorum hahaahahh :D

Adam ağlanıyor bir de kasko yok diye. Sen yaptın senin yüzünden oldu kaza ne ağlanıyosun daha.

Bu mesaj rapor mu edilmiş? Acaba rapor sistemini belirli mesajdan sonra mı açsalar.

Ölmeyi geçtim keşke köprüden aşağı fırlasaymış.

D88CEB0F-9DFC-40D3-AF26-87DDF9470D62.png

Yeni konular

Geri
Yukarı