AMD 22.10.3 sürücüsü yüklenmeli mi?

Hele ki o sürüm en sıkıntılısı PC'yi kullanamazsın. Sırf o sürüm için 22.11.1 ve diğer sürücüleri denedim en iyisi 22.5.1 benim için şu anlık.
RX580 ile 22.11.2 kullandım ve gayet stabil bir şekilde çalışıyordu. Şuan da 23.1.2 kurulu ve halen stabil bir şekilde kullanıyorum. Amermine Zone driver deneyebilirsiniz.

RX580 ile 22.11.2 kullandım ve gayet stabil bir şekilde çalışıyordu. Şu an da 23.1.2 kurulu ve halen stabil bir şekilde kullanıyorum. Amermine zone driver deneyebilirsiniz.

Hocam en kısa sürede eski drivere dönün 23 serisi sürücüler sadece 7000 serisi destekliyor, akıllı AMD sağ olsun diğer serilerde ki kartlar için engel koymamış.

Hocam en kısa sürede eski drivere dönün 23 serisi sürücüler sadece 7000 serisi destekliyor, akıllı AMD sağ olsun diğer serilerde ki kartlar için engel koymamış.
Amermine yürücülerini kullanıyorum. Offical olarak kurmadığım için bir problem yaşamıyorum. Bir çok kullanıcı daha fazla performans alıyor bu sürücüler ile, bende dahil.
Hocam amermine zone driver tam olarak nedir biraz açabilir misiniz?
Modlanmış sürücüler. İstediğiniz gibi kişiselleştirebiliyor ve sürücüler ile oynayabiliyorsunuz. Daha fazla performans, daha az gecikme ve daha az problem gibi.
Eskiden beri kullanmaktayım, hem Vega 11 ile kullandım hem de RX 580 ile.

Bu da dosyanın virüs taraması.
1675073850332.png

Hele ki o sürüm en sıkıntılısı PC'yi kullanamazsın. Sırf o sürüm için 22.11.1 ve diğer sürücüleri denedim en iyisi 22.5.1 benim için şu anlık.
22.11.1'i beğenmediniz mi? Onu kullanıyorum şu an. 22.5.1 en iyisiydi ancak aşırı eskidi.
Şu an ne kullanıyorsunuz?

22.11.1'i beğenmediniz mi? Onu kullanıyorum şu an. 22.5.1 en iyisiydi ancak aşırı eskidi.
Şu an ne kullanıyorsunuz?
22.11.1 sürümündede oyunda ani ekran kilitlenmesi yaşadım ve PC'yi yeniden başlatarak çözüyordum. Uzun zaman 22.5.1 sürümünü kullandım ve halada kullanıyorum. En ufak bir sorununu yaşamadım veya görmedim.

Bazı performans iyileştirme güncelleştirmelerinden mahrum kalıyorsunuz.
Benim bilgisayarım 22.11.1 sürümünde 300 FPS veriyorsa ama oyun sırasında donup kalıyorsa ve PC'ye reset atmak zorunda kalıyorsam 22.5.1 sürümünde 270 FPS oynayıp hata almadan PC mi saatlerce kullanırım daha iyi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı