AMD 22.11.2 sürümünü kullanınca League of Legends sürekli çöküyor

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Amd 22.11.2 sürümünü kullanınca League of Legends sürekli çöküyor. Bu sürüm en güncel ve tavsiye edilen sürüm. Bir önceki sürüm olan 22.5.1 sürümünde böyle bir sorun yaşamıyorum. Sadece Lol'de bu sorun oluyor. Birden oyun donuyor hiçbir şeye tıklayamaz oluyorum. İki sürümde birçok oyunu denedim fakat sadece Lol'de bu sorunu yaşıyorum. Neyden kaynaklanıyor olabilir ? 22.5.1 sürümünde hiçbir sorun olmuyor fakat amd'nin önerdiği ve en güncel sürüm olan 22.11.2 de tak diye oyunun ortasında pc kilitleniyor, hiçbirşeye tıklayamaz oluyorum.

Not : Denediğim diğer oyunlar : Elden Ring, Cyberpunk 2077, God of War vb. Yani yüksek grafik kartı isteyen oyunlar. Sadece league of legends'da 22.11.2 sürümünde bu sorunu nasıl yaşıyorum anlamıyorum.

AMD yazılımı hiç beğenmiyorum bazı oyunlarda çok sıkıntı çıkartıyor getirdikleri güncellemeler.

Ben de böyle bir sıkıntı alıyordum sonradan gelen güncellemeler ile çözdüler fakat başka oyunlarda da sıkıntı çıkartıyordu diye AMD kullanmayı bıraktım direkt.

AMD yazılımı hiç beğenmiyorum bazı oyunlarda çok sıkıntı çıkartıyor getirdikleri güncellemeler.

Ben de böyle bir sıkıntı alıyordum sonradan gelen güncellemeler ile çözdüler fakat başka oyunlarda da sıkıntı çıkartıyordu diye AMD kullanmayı bıraktım direkt.
Sadece Lol'de böyle bir sorun yaşamam çok garip geliyor hocam.

Geri
Yukarı