AMD 6770M AMD Catalyst Sürücüsü

microt

Hectopat
İyi Geceler

1. Ekran kartım AMD 6770M ; ekran kartı sürücüsü aradığımda siteden ekran kartı bulmuyor, 1.1MB yazan güncelleme dosyasını buluyor ancak ben böyle güncelleme yapmak istemiyorum. 12.8'e baktığımda ise ekran kartım orda yazmıyor. Bu güncelleme olayını nasıl yapacağım? AMD Catalyst™ Software Suite Version 12.8 Release Notes

2. 12.9 Beta'da ekran kartımın adı var ancak ben beta sürümlerini yüklemek istemiyorum çünkü deneme sürümleri diye biliyorum ve sıkıntı çıkabileceğini birkaç yerde okudum bu konu hakkında biraz bilgi verirseniz çok iyi olur. Ayrıca release notes'a tıkladığımda gene ekran kartım gözükmüyor 12.8'deki ekran kartlarının adı yazıyor uyumluluk açısından.. AMD Catalyst™ 12.9 Beta Driver

3. Ekran kartı güncellemesi yapacağım zaman eğer ekran kartım o sürücüde yazmıyorsa ne yapmalıyım. Örnek olarak M serisinin diğer kartları gözüküyor ancak benimki gözükmüyorsa yüklemem sıkıntı çıkarır mı? AMD Catalyst™ Software Suite Version 12.9 Beta Release Notes

4. Eğer hepsini yükleyebiliyorsam hangi sürümü tavsiye edersiniz?
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Baktığınız 12.8 sürümü masaüstü ekran kartları içindir. O 1.1 MB'lık dosya, asıl ekran kartı sürücünüzü indirecek olan dosyadır.

2. 12.9 Beta'yı kurabilirsin. Beta'nın tek farkı Microsoft tarafından imzalanmamış olmasıdır. Beta sürüm deneme sürüm değildir, yanlış bilgi edinmişsiniz. Sürüclerin deneme sürümü olmaz.

3. İlla 6700M yazmasına gerek yok. Mobil kartları destekliyorsa sizin kartı da destekleyecektir.

4. 12.9 Beta tavsiye ederim. Ya da az beklersen 12.10 çıkacak.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı