Çözüldü AMD 7400M sürücüsünü yükleyince laptop açılışta siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Anlamış değilim, AMD'nin kendi sitesinden ekran kartı driverini indirdim. Benim kart 7400M ama orada 6470M olarak gözüküyordu kurdum çalıştı. Nedense laptop açılırken siyah ekranda kalıyor ve bu yaklaşık 1-2 dk sürüyor. Çözümü bilen var mı acaba? Bu arada dahili ekran kartım Intel var, ondan kaynaklandığını sanmıyorum.

Çözüm
Anlamış değilim, AMD'nin kendi sitesinden ekran kartı driverini indirdim. Benim kart 7400M ama orada 6470M olarak gözüküyordu kurdum çalıştı. Nedense laptop açılırken siyah ekranda kalıyor ve bu yaklaşık 1-2 dk sürüyor. Çözümü bilen var mı acaba? Bu arada dahili ekran kartım Intel var, ondan kaynaklandığını sanmıyorum.

Windows+CTRL+Shift+b tuşlarına basar mısın? Grafik kartını yeniden başlatır.

Windows+CTRL+Shift+b tuşlarına basar mısın? Grafik kartını yeniden başlatır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows+CTRL+Shift+b tuşlarına basar mısın grafik kartını yeniden başlatır.

Hocam Allah sizden razı olsun be. Sonunda ya sonunda çözüldü. Ne yaptıysam olmadı 1 buçuk dk açılan sistem şimdi 20 30 sn'de açılıyor. Hocam çok sağ olun ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Allah sizden razı olsun be. Sonunda ya sonunda çözüldü. Ne yaptıysam olmadı 1 buçuk dk açılan sistem şimdi 20 30 sn'de açılıyor. Hocam çok sağ olun ya.

Bir şey değil çözüldü işaretler misin?

Yanlışı işaretlemişsiniz en baştaki attığım olacak iyi forumlar.

Geri
Yukarı