AMD 7670m driver çalışmıyor

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar babam geçen sene 1-18 ağustos 2013 arasında SAMSUNG ATIV BOOK 3 NP350V5C-S0FTR NOTEBOOK - Teknosa bu ürünü almış. Normalde driver yüklüydü sorunsuz kullanıyordum. Son 15 gün içinde harddiski bozuldu garantiye yolladık geldiğinde yeni harddisk takılmıştı ve format atılmıştı.

Driver larını yüklememişlerdi. Ben hepsini yükledim fakat ekran kartı driver ını yükleyince yeniden başlatın diyor. Yeniden başlattığımda ise bir hata alıyorum. ürününüze uygun yazılımı yükleyip tekrar deneyin gibi bir ifade yer alıyor. AMD nin sitesinden ( Download Drivers ) notebook graphics, Rdeon HD series, Rdeon HD 7xxxm series, Windows 8.1 64 bit seçeneklerini seçtiğimde çıkan sayfada AMD'nin en güncel sürümü olan 14.4 ü indirdim ve kurdum. Sizce yanlış driver ı mı indirmişim? Yanlışlık yoksa hata nerede olabilir?

Ekran kartı AMD 7670m

Admin edebiyat ders notum 21. Benden paragraf kullanmamı bekleme. Yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

alicebbar

Hectopat
Yer
İstanbul
Aynı sorun bende de var. Çözülür İnşallah ikimizin sorunu da. (Samsung pişmanlıktır.)

selen935

Hectopat
Üreticinin driverini denermisiniz.
Önce amd ve intel erkran kartı sürücülerini silin.
Önce intel sürücüsünü.
Sonra da samsungun sitesinden amd driverinizi indirin.

alicebbar

Hectopat
Yer
İstanbul
Aynı sorun bende de var ben yaptım sonuç aynı.

PerfectWarrior

Kilopat
Bu üreticiler bir daha bizden notebook vs. almasınlar diye özellikle ekran kartı driverı konusunda kendilerinin editlediği kendi siteleri dışında kurulan driver'ın sorun çıkarttığı gibi durumlarla daha önce bende karşılaşmıştım. Tamamen sinir bozucu ve saçmalık. Benim kullandığım ve hala kullanmakta oldugum Sony Vaio gibi mesela.

KS
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Garantiden geldiğinde format atııklarını farkettim ve bence saçma olan samsung uygulamaları yüklüydü. Kendim windwos 8 kurmayı tercih ettim. O yüzden böyle oldu.

KS
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Zaten onu indirmiştim. Sistem geri yükele yapıp tekrar deneyeceğim.

Yukarı