Çözüldü AMD A10 4600M Hangi işletim sistemini kurmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Benim şu an kullanmadığım bir laptop var.
Biraz yavaş olduğu için format atacağım ama format attıktan sonra hangi işletim sistemini kurmalıyım bilmiyorum.
Şu an Windows 10 yüklü ama laptopta SSD olmadığı için çok yavaş açılıyor.
Ben de biraz daha hızlı açılması için Windows 8.1 kurmak istiyorum ama bir de sizin görüşünüzü almak istiyorum.
Siz hangi işletim sistemini önerirsiniz?

Linux sürümlerini düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim çünkü laptopu kardeşim kullanıcak, onun için herhangi bir uyumsuzluk gibi bir şey olmasını istemiyorum.

Laptopun özellikleri:

AMD A10 4600M.
8 GB DDR3 RAM.
1 TB HDD.

Çözüm
Windows 8.1 Home SL kurmanız daha mantıklı olur. Yanınada düşünürseniz Linux Mint veya Android X86-Prime OS gibi bir alternatif kurabilirsiniz.
Merhabalar,
Biraz yavaş olduğu için format atacağım ama format attıktan sonra hangi işletim sistemini kurmalıyım bilmiyorum.
Ben de biraz daha hızlı açılması için Windows 8.1 kurmak istiyorum ama bir de sizin görüşünüzü almak istiyorum.

Linux sürümlerini düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim çünkü laptopu kardeşim kullanıcak, onun için herhangi bir uyumsuzluk gibi bir şey olmasını istemiyorum.

Laptopun özellikleri:

AMD A10 4600M.
8 GB DDR3 RAM.
1 TB HDD.

Windows 8 ve 10 uygun.

Merhabalar,

Laptopun özellikleri:

AMD A10 4600M.
8 GB DDR3 RAM.
1 TB HDD.

Aynı sorun bendede vardı ama 8.1 pro yükleyince düzeldi.

Tamam sağolun o zaman Windows 8.1 kurucam ama bir sorum daha olucak.
Ben bu kurduğum işletim sistemini nasıl etkinleştireceğim?
Yani Windows 10 gibi keyi nasıl bulucağım ya da direk etkinleştirilmiş bir şekilde mi gelecek?

Tamam sağ olun o zaman Windows 8.1 kuracağım ama bir sorum daha olacak.
Ben bu kurduğum işletim sistemini nasıl etkinleştireceğim?
Yani Windows 10 gibi Key'i nasıl bulucağım ya da direk etkinleştirilmiş bir şekilde mi gelecek?

Home SL kuracaksanız büyük ihtimalle OEM Key satın almanız gerekiyor. Bazı internetten üzerinde bulunan Key'lerde tutabilir, ama hangisi belli değil. Şansınıza bağlı :)...

Yeni konular

Geri
Yukarı