AMD A10-7850K ile ekran kartsız BF4 oynanır mı?

Soloream

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AMD A10-7850K işlemcisini almak istiyorum. İlk önce gerçekten de ekran kartsız da bf3 4 gibi oyunları uygun bir ram ile oynayabilir miyim? Eğer bu mümkünse bana bu işlemciye uygun anakart ram ve güç kaynağı öenerebilir misiniz? Bütçem fazla olmadığı için ram anakart ve psu max 500 tl olabilir mi (mümkünse) ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasan var mı ? BF4' ü açıyor. Bu video yararlı olabilir bu konuda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar AMD A10-7850K işlemcisini almak istiyorum. İlk önce gerçekten de ekran kartsız da bf3 4 gibi oyunları uygun bir ram ile oynayabilir miyim? Eğer bu mümkünse bana bu işlemciye uygun anakart ram ve güç kaynağı öenerebilir misiniz? Bütçem fazla olmadığı için ram anakart ve psu max 500 tl olabilir mi (mümkünse) ?
Anakart:Asus A88Xm-A Soket Fm2+ Ddr3 2400Mhz(O.C.) Sata 3.0 Usb 3.0 Vga&Dvı Anakart - Vatan Bilgisayar
Ram:Corsair 8Gb (2X4Gb) Vengeance Pro Ddr3 2133Mhz Cl9 Kırmızı Soğutuculu Ram - Vatan Bilgisayar
Ram ve anakart olarak bunları öneririm bütçeni biraz arttırıp 400W"lık bir psu alırsan tamamdır.

Ayrıca Mhz"si yüksek ramlerden alırsan bf4 dahil olmak üzere bir çok oyunu mediumda oynarsın

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı