AMD A10-7850K Sisteme Karşı i3 3220 Sistem

• Konuyu başlatan Agab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B
A

Agab

Ziyaretçi
AMD:

İntel:

Belki 9999'uncu konum oldu fakat güzel bir sistem almak istiyorum ve kazıklanmak istemiyorum. En iyi performansı elde etmek amacım. Bu arada, bütçe maksimum 800TL. Biraz üstelere çıkabilir tabii, İntel sistemde ekran kartını arttırmak istenirse.

Apu sistem toplarken ramlerin hızlı olması gerekmektedir. Şahsi düşüncem tam performans için 2400mhz tercih edilmeli. 2133mhz de iş görür. Eğer sistemleri bu haliyle karşılaştırırsak alttaki sistem çok daha iyi performans verecektir.

Evet biliyorum 2133Mhz anakart önerdiniz. Fakat 2133mhz ram yok piyasada. Olsa bile fiyatları çok yüksek. O yüzden İntel sistem de soruyorum.

Bana kalırsa ne yapıp edip APU sistem toplayın daha ucuza gelir ve daha iyi performans alırsınız. Biraz araştırın internette testleri var.

İntel'de 3.nesil niye tercih ettin 4.nesil i3 4xxx yada i5 4xxx serileri ile ilgilen. Apu sistem kurcaksanda ekran kartı ile destekle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı