AMD A10 7850K ve Tükettiği PSU

osman4151

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AMD A10 7850K alacağım ve şuanda 8GB 1600MHz RAM'im bulunmaktadır. 300 W'lik bir güç kaynağım var.Yeter mi ? Yetmezse ne önerirsiniz ? Çok pahalı olmasın lütfen.

Bir de APU bir işlemci olduğundan dolayı bir soğutucuya ihtiyaç duyar mıyım ?

Pratikte hayır. Stok soğutucuyla kullanabilirsin. Ama biraz sese hazır ol. Cooler Master Blizzard T2 tarzı bakır borulu uygun fiyatlı bir soğutucu alıp sesten de kurtulabilirsin.

Ben stok soğutucuyla kullanıyorum. Yükte 60 derecenin üstüne çıktığını görmedim. Genelde 55-57 civarlarında (yükte). Boştayken de 40 derece civarlarında. Ses sorunu pek yok. Boştayken 40 derece olmasının sebebi de sanırım havaların sıcak olması. Gece hava soğuyunca daha da düşüyor.

Ben stok soğutucuyla kullanıyorum. Yükte 60 derecenin üstüne çıktığını görmedim. Genelde 55-57 civarlarında (yükte). Boştayken de 40 derece civarlarında. Ses sorunu pek yok. Boştayken 40 derece olmasının sebebi de sanırım havaların sıcak olması. Gece hava soğuyunca daha da düşüyor.

Arkadaş hislerime tercüman olmuş :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı