AMD A8 7650k sistem CS:GO'da kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

burk19

Decapat
RAM
8 GB
Ekran kartı
Amd Radeon R7 Graphics
İşlemci
AMD A8 7650K
Arkadaşlar merhaba, iyi akşamlar. Sistemim 60 FPS verir mi sizce tahminleriniz nelerdir? Teşekkürler.

Verir ve belki üstüne bile çıkabilir. Çünkü CS:GO o kadar yüksek gereksinimli bir oyun değil.

Teşekkür ederim hocam sağ olun. Sabit 60 ve üstü verse yeter kasmasın takılmasın da.

Verir ve belki üstüne bile çıkabilir. Çünkü CS:GO o kadar yüksek gereksinimli bir oyun değil.

Hocam hiç ayar yapmadan lobide 30 aldım. Şaşırdım RAM'im kullanılabilir 3.45 GB diyor etkisi olabilir belki. Ama lobide bile 30 çok az oyunda kaç olur.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam sağ olun. Sabit 60 ve üstü verse yeter kasmasın takılmasın da.

Hocam hiç ayar yapmadan lobide 30 aldım. Şaşırdım RAM'im kullanılabilir 3.45 GB diyor etkisi olabilir belki. Ama lobide bile 30 çok az oyunda kaç olur.
Girip denemeniz lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burda testi var.

Girip denemeniz lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada testi var.

Hocam denedim denemesine de FPS cidden çok düşük oyunda da 20 30 falan ne yapsam bilmiyorum.

Hocam AMD sitesinden yükledim işlemci için. Ekran kartı harici yok. Ama şu RAM etki eder mi acaba 8 var ama 3.45 kullanılabilir diyor BIOS'tan ayarlamak istiyorum ama yapamadım.

Hocam cebinizden para çıkmaması için anakartın BIOS'unu güncelleyebilirsiniz ki pek fps artıracağını düşünmem. Ama APU PC kullandığınız için tek RAM ile çift RAM arasında bayağı fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı