AMD Adrenalin 2020 Edition 20.1.4 Optional

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
AMD'nin yeni sürücüsü çıktı arkadaşlar. Birazdan indirip before - after FPS bilgilerini paylaşacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım 20.1.3 sürücüye önerilen sürücü vermişler. Bende oyundan çıkınca Radeon ayarları açılmıyordu, oyundan çıkınca masaüstün de donma oluyordu bir kaç saniye falan ve oyun akıcı oynarken drop girmesi sorunu vardı nasıl önerilen demişler sürücüye anlam veremiyorum.

FPS için bir değişim olduğu söylenemez.

Adsız.png

WhatsApp Image 2020-01-30 at 11.54.10.jpeg

Sanırım 20.1.3 sürücüye önerilen sürücü vermişler. Bende oyundan çıkınca Radeon ayarları açılmıyordu, oyundan çıkınca masaüstün de donma oluyordu bir kaç saniye falan ve oyun akıcı oynarken drop girmesi sorunu vardı nasıl önerilen demişler sürücüye anlam veremiyorum.
Evet bu sorunu ben de yaşadım. Hatta acaba işlemci mi bozuluyor diye sordurttu bana. PUBG 'de 1 2 el oynuyorum 3. el acayip kasıyor, aynı şekilde COD 'da öyleydi. Multiplayera girince 1 el normal oynasam 2. el FPS 5 - 10 arası gidip geliyordu, iğrenç bir yazılımsal hata.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı