AMD Adrenaline kendi kendine siliniyor

Laviniam

Hectopat
Daha fazla  
RAM
12 gb ddr4 2400mhz
SSD veya HDD modeli
sandisk ultra 3d nvme 500gb
Ekran kartı
Amd Ryzen 5 3500u with Vega 8 Graphics
İşlemci
Ryzen 5 3500u
Merhaba. Çok uzun süredir yaşadığım son zamanlarda çözdüğüm -2 3 ay- fakat dün ve bugün tekrar yaşadığım bir sorunum var. AMD'nin laptopuma kurduğu kendi sürücüsünü kullanmak istemediğim için bende adrenaline Edition yükledim oyunlarda daha fazla performans ve FPS versin vs. ama yaklaşık 2 gün önce gördüğüm bir videoda AMD Catalyst Control Center'ın daha fazla performans verdiğini gördüm videoyu izledim bende onu yükledim sonra hiçbir fark olmadığını görünce silmek istedim silemedim. Ben de direkt olarak tekrardan AMD Adrenalin'e yükledim. Dün bir sorun yoktu fakat bugün baktığımda görüntü ayarlarım gitmişti. Masaüstüne sağ tıkladığımda AMD Adrenalin'e yoktu silinmişti ve sorun buradan itibaren başlıyor. Demiştim ya çözdüm diye sorun şuydu: Sürücüyü yüklüyorum sorun yok her şey mükemmel yükledikten sonra restart atmamı istiyor tamam restart atıyorum falan ama aradan 2 3 saat geçtikten sonra veya 1 gün geçtikten sonra PC'yi açtığımda sürücü yok oluyor, siliniyor Windows otomatik sürücü yüklemesini kapattım Windows 10 Otomatik Sürücü Yüklemeyi Kapatma Rehberi burada olduğu gibi ama tekrardan oluyor işe yaramadı DDU ve wushowhide yükledim daha denemedim işe yaracaklar mı bilmiyorum fakat sorunun çözümünü bilen varsa yardım ederse sevinirim. (Ryzen 5 3500U Vega 8 Graphics)

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile tekrar yükle Windows 10 Update'i yap tekrar yüklesin daha sonrasında Aygıt Yöneticisi kısmından eski sürücüye geri dön de ben öyle düzeltmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı