AMD Athlon II x4 640 Sistem Upgrade

Philologically

Kilopat
Daha fazla  
Foruma yeni üye oldum. Herkese hayırlı hafta sonları:)

Benim sistemim şu şekilde;

• Sapphire hd5770 4800x875 mhz 1gb gddr5 128bit
  • AMD Athlon II x4 640 3,0ghz
  • Gigabyte MA770-US3 DDR2 anakart
  • 2+1 toplam 3gb ddr2 667mhz ram
  • WD 3,5" 5400 rpm 250gb HDD
  • Highpower 600W 80+ PSU

Nasipse inşAllah bugün bir kaç parça toplucam fakat bu konu hakkında görüştüğüm bazı arkadaşlarım kafamı karıştırdı. Ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Eğer sorunları düzeldiyse HD7790 düzelmediyse HD7850 O.C veya GTX 650ti O.C veya Boost edition almak istiyorum. Anakartıda MSI 970a-g43 veya 46 olarak değiştirip yanına 1600 mhz 4gb ram istiyorum.

Fakat, konuşup bilgi aldığım arkadaşlarım bana önce değişmesi gerekenlerin işlemci,ram ve anakart olduğunu söylediler. İşlemci, anakart ve ram değişikliğine gidince cod:ghost veya AC:IV hatta çıkarsa Gta V in bu ekran kartı ile rahat oynanacağını zannetmiyorum. Bana bu denilen saçma geldi. Eğer mantıklı ise bu kadar yıl recep abinin yazılarını ve videolarını boş bakarak incelemişim. Ayrıca ekran kartı değişirsem monitörüm vga girişli olduğu için HD serisi dalgalanma yapar dediler. Hayırlısı, bakalım daha neler çıkacak:)

Sizlerin yardımlarını bekliyorum. "Teşekkürler"

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı