AMD Athlon II X4 640 Sisteme Hangi yeni parçaları almalıyım ?

Rigor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir çok kez konu açtım ve son olarak hayali sistem ile uyarı alıp hesap engellendi ki bunu her konu açışımda dile geitrdiğimi sanıyorum yaz tatilinde alıcam diye. Neyse artık sadece ekran kartına yönelmektense diğer parçaları da düşünmeliyim ama yinede siz bilirsiniz.

450-500 TL bir bütçe ile sistemime hangi yeni parçaları almalıyım ve diyelim anakart aldım eski anakartı ne kadara satabileceğimi söylerseniz sevinirim.

Şuanki sistemim
  • Amd athelon II x4 640p 3.00ghz
  • 4gb ram(2x2)1333mhz
  • Asus m4a78lt m t le anakart
  • 400w asus psu ve micro atx kasa
  • HD5670 2gb gddr3 powercolor ekran kartı
Hedefim oyun oynamak ama tabi tüm ayarlar ultra olsun tüm özellikler açık olsun gibi bir hedefimde yok olmazda zaten.

Evet,arkadaşlar sistemim bu şekilde 450-500tl lik bir bütçe ile hangi parçaları değiştirmeliyim.
Alışveriş yapabilceğim vatan bilgisayar ve kapıda ödeme seçeneği olan tüm siteler.

400W PSU varsa tavsiyem ekran kartını yükseltmendir ilk olarak. Mesela GTX 750 Ti. (Hep bu kartı öneriyorum diye dayak yiyicem bigün ama hadi bakalım :) )
Size güveniyorum bu ekran kartını aldığımda güncel oyunlardaki performansı nasıl olur ve işlemcim çok mu düşük ?

Hangi modelini almalıyım msı, asus, gigabyte arasındayım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı