Amd Catalyst Control Center (CCC)yi silemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ardana

Hectopat
Catalyst Control Center açılmayıp Program Kaldır'da gözükmüyor. Artıdan daha W8 varken yükledim. Sonra mağazadan W8.1'e güncelledim. Ondan sonra açılmayıp Program Kaldır'da gözükmez oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel olanı kurun. Yarın bende 14.2 Beta'ya geçeceğim.

Hocam gamebook kullaniyorum. Bugune kadar kullandigim en sorunlu surucu 13.12 olmustur. 14.2'ye geciniz. Kararli hale geldiginde sikinti kalmayacak insallah..

Beta olarak belirtilmesi Microsoft'un henüz sürücüyü onaylamadığı anlamına gelmesidir. Ben buradan öğrenmiştim. Sorun çıkmaz, kurabilirsin.

Bence kurun, sorun çıkarırsa siler eskisini kurarsınız.

Arkadaşlar biraz spam olucağını düşünüp bu konuyu değiştirdim. Fakat bir yöntem kullandım ve düzeldi. Konuyu kapatır mısınız?

Arkadasim once amd nin sitesinden uninstall driver programini indir sonra bununla surucuyu kaldir sonra ccleaner programi ile kayit defterini temizle ve bilgisayari yeniden baslattiktan sonra ekran kartinin uygun driver ini yukle duzelecektir ayni sorun bendede vardi bu sekilde duzelttim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı güvenli modda aç sonra sürücüyü program ekle kaldır aracılığı ile birde aygıt yöneticisinden (sürücü yazılımını sil seçili olacak) kaldır.

Arkadaş sorunu çözmüş fakat nasıl çözdüğünü belirtmemiş. Neyse konuyu kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı