Çözüldü AMD chipset sürücüsü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 570
Anakart
PRIME A320M-F
İşlemci
RYZEN 3 3100
Gerek AMD'nin kendi sitesi, gerek de ASUS'un sitesinde sunulan sürümleri denememe rağmen aynı hatayı alıyorum. AMD'deki eski sürümler de yine aynı şekilde bu hatayı veriyor. Windows 10 sürümlerini de denedim. Windows 11 64 Bit kullanıyorum.

1653752653904.png

Çözüm
Yeni SSD geçtiğim için çözebilmiştim ben bu hatayı. BIOS ile ilgisi olamaz eski sürümüne bile döndürmüyor bana BIOS güncelle diyen olmuştu.

Format atacağımı veya SSD değiştireceğimi zannetmiyorum fakat teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Temiz kurulumla sorunu çözdüm.
Gerek AMD'nin kendi sitesi, gerek de ASUS'un sitesinde sunulan sürümleri denememe rağmen aynı hatayı alıyorum. AMD'deki eski sürümler de yine aynı şekilde bu hatayı veriyor. Windows 10 sürümlerini de denedim. Windows 11 64 Bit kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1402058
AMD'nin otomatik sürücü algılayıp yükleme yazılımını denediniz mi?

Yeni SSD geçtiğim için çözebilmiştim ben bu hatayı. BIOS ile ilgisi olamaz eski sürümüne bile döndürmüyor bana BIOS güncelle diyen olmuştu.

Format atacağımı veya SSD değiştireceğimi zannetmiyorum fakat teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Temiz kurulumla sorunu çözdüm.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı